Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Podsumowanie MŚ dla Polaków

Czy Janas powinien odejść?!
TAK wywalić go na zbity pysk
61%
 61%  [ 8 ]
Nie dajmy mu jeszcze szanse
23%
 23%  [ 3 ]
Nie wiem/Nie mam zdania
15%
 15%  [ 2 ]
Głosowań: 0
Wszystkich Głosów: 13

Autor Wiadomość
Filzo
Gość
Wysłany: Wto 20 Cze, 2006   Podsumowanie MŚ dla Polaków

Tutaj wypowiadajcie sie co sądzicie o występie Polaków na tegorocznym mundialu :) dla mnie to poprostu porażka chłopcy pojechali se na wakacje. Wyróżniające postacie to na pewno Jeleń i Bosacki --> sadze ze oni jedynie cos tam robili. Pozostaje nam tylko kibicować innym drużynom. dobrze że chcociaż wygrali z Kostaryką przynajmniej cały świat sie z nas teraz nie śmieje. Ja osobiście uważam że wine za to ponosi sam Janas. zamiast zrobić trening on wolał dać chłopakom "wolny dzień". Wiadomo że chodzi o to zeby odpoczeli ale coś to im za wiele nie dało :/ pozatym ten facet nie ma jaj, a ryj ma taki jakby po nim przejechał kombajn.

Kawa
Gość
Wysłany: Wto 20 Cze, 2006   

A Baszczyński może nic nie zrobił? Smolarek też próbował coś zrobić na meczu z Niemcami (bradzo ładny mecz :ok: ). Szkoda tylko, że nie wygrali z Niemcami, bo mogli by przegrać z Ekwadoem i Kostaryką, ale wygrywając ten jedyny mecz udowodnili by, że jednak na coś ich stać. Tak to nie mam zastrzeżeń, szkoda tylko tej porażki z Ekwadorem

Snoop Dogg
Gość

Przede wszystkim zawalili Ci, którzy mieli być podstawą ofensywy ( Zurawski, Szymkowiak, Krzynówek ). Są bez formy. A trener powinien to wziąć po uwagę i cos zrobić. Nie mam zastrzeżeń do obrony. Jedynie Baszczu dzisiaj z Kostaryką kilka razy w piłke nie trafił i miał problemy z kryciem. :P Janasa, można winić za zły dobór zawodników na mecz oraz za późno przeprowadzane zmiany. Chwała Jeleniowi, Borucowi i Bosackiemu. Jedynie Oni nie zawiedli :ok:

Kawa
Gość

Powiem tak. Żuraw w meczu z Niemcami powinien zostać zmieniony za Brożka w 60 min, a nie ten łoś zrzucił Jelenia, który biegał jak poj#$%#$ i starał się coś zrobić

Jarek
Rekrut

brożek jest cienki :lol2: w meczu z kostaryką nie wygral zadnego pojedynku sam na sam , podawał do przeciwników , gubił sie chłopak , ale za to rasialdo wszedl na boisko i odrazu niebezpieczna sytuacja po bramką :D , te zmiany janasa na 5 ostatnich minut sa bezsensu :?

podsumowanie MS :

bida z nędzą :down: jak patrze na ich styl gry to = :puke: co z tego ze wygrywają z kostaryką , ale w jakim stylu wygrali :puke: zadnej skladnej akcji , sukcesem jest to ze awansowali do MS

mateusz_1991r
User

Wysłany: Sro 21 Cze, 2006   

Oczekiwałem więcej od występu Polaków na tych MŚ. Muszę przyznć że jestem zawiedziony. Liczyłem że przynajmiej wyjdą z grupy. Wyróżniającymi się zawodnikami byli: Smolarek, Brożek, Jeleń, Bosacki i Boruc. Robili co mogli ale nie udało się. Jeśli chodzi o Janasa to ja bym go jeszcze nie zwalniał.

Amadi
[Usunięty]

Wysłany: Sro 21 Cze, 2006   

Ustawil ich kretyn w systemie 4-5-1 i teraz cierpi.
Mimo wszystko powinien zostac, bo znow dostaniemy jakiegos Bonka nie wejdziemy na ME :]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi