Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Cytaty komentatorow z MŚ 2006
Autor Wiadomość
Amadi
[Usunięty]

Wysłany: Czw 22 Cze, 2006   Cytaty komentatorow z MŚ 2006

"Holandia, która nie dyktuje warunkow gry to jakas dziwna Holandia" -Roman Kolton, Polsat

"Musimy o to spytac Andrzeja Niedzielana w studiu, ale on przeciez jakpada, to nigdy nie udaje, wiec pytanie nie jest skierowane do niego" - Bozydar Iwanow, Polsat

Druzyna Wybrzeza Kosci Sloniowej rozpoczela nienajlepiej, przegrala w pierwszym meczu z Afryka" - Roman Kolton, Polsat

"Sanchez bije sobie brawo, ale powinien strzelic sobie z ktorejs z rak w glowe. Dawno nie widzielismy bowiem tak bezmyslnego bramkarza." - Andrzej Janisz, Polskie Radio

"Ze Kalanga spojrzal na te swoja potwornie umiesniona, prawa noge. Wszystko z nia w porzadku" - Andrzej Janisz, Polskie Radio

"Musimy powrocic jednak do watku argentynsko-serbsko-czarnogorzanskiego" - Przemyslaw Babiarz, TVP

"Marzenia odplywaja jak chmury, ktore przegania wiatr. Marzenia ulatuja jak dym z kominow Zaglebia Ruhry, gdzie przegralismy z Ekwadorem" - Tomasz Zimoch, Polskie Radio

"Wanchope przypomina koszykarza, bo przeciez nim byl" - Tomasz Zimoch, Polskie Radio

"Mora jest niezbyt muskularny, wiec wydaje sie, ze to chlopczyk z przedmiesc Quito, gdzie zreszta mieszka i trenuje" - Tomasz Zimoch, Polskie Radio

"Podnosi sie Wlodek Smolarek" - Dariusz Szpakowski, TVP

"Janas chyba zmienil zdanie, choc Brozek byl juz rozebrany" - Dariusz Szpakowski, TVP

"Na trybunach cesarz Beckenbauer, jeden z dwoch ludzi na Ziemi, ktorzyzdobyli mistrzostwo swiata jako pilkarz i jako zawodnik" - Dariusz Szpakowski, TVP

"Sobolewski wystawil ze zmeczenia swoj dlugi jezyk i polozyl go na wardze" - Polskie Radio

"To moze trener Strejlau cos powie o Arabach, bo ja od nich znam tylko Bin Ladena z telewizji" - Wojciech Kowalczy, Polsat

"Hiszpania pierwsze spotkanie ze Slowakami rozstrzygnela juz po pierwszym meczu" - Przemyslaw Pelka, Polsat

"To juz nie jest taka Hiszpania jak kiedys, gdy wszyscy Hiszpanie pochodzili ze swojego kraju" - Przemyslaw Pelka, Polsat

"Fabien Barthez - niski, lysy, krotko ostrzyzony" - Polskie Radio

"Camoranesi poprawil wlosy, ale tam nie ma co poprawiac. Sciagniete gumka sa idealnie nasmarowane jakims zelem" - Andrzej Janisz, Polskie Radio

"Na trybunach trzydziesci siedem Wlochow i okolo 3.000 kibicow z Ghany." - TVP, Dariusz Szpakowski

"A my widzimy raz jeszcze Yahye Golmohammadiego. Co za nazwisko! Strzelic gola z takim nazwiskiem!" - Miroslaw Trzeciak, TVP

"I teraz kolejna sytuacja. Korner, bramkarz - nie wiem - muchy chyba lapie" - Jacek Gmoch, TVP

"Troszke za wolni sa bardzo" - Jacek Gmoch, TVP

"A to jest juz bramka, czyli typowo angielskie zagranie" - Jacek Gmoch, TVP

"Jesli poszedlby dalej, byloby mu trudno strzelic. A juz zwlaszcza, gdy nie ma lewej nogi" - Jacek Gmoch, TVP

"Dwight Yorke biega moze juz nie tak szybko i dobrze jak kiedys, ale za to zawsze w dobrym kierunku" - Przemyslaw Pelka, Polsat

"Cala Anglia odetchnela, bo Rooney wroci dopiero na 1/8 finalu" - Jacek Jonca, TVP

"Na razie kibice angielscy zachowuja sie wyjatkowo grzecznie.Oczywiscie zaden z nich nie siedzi" - Andrzej Janisz, Polskie Radio

"Crouch wyglada na paralityka, ale podobno sporo cwiczy"- Wlodzimierz Szaranowicz, TVP

"Meksykanski arbiter bez zadnej charakteryzacji moglby zagrac w filmach sprzed powiedzmy 40 lat, gdy bylo zapotrzebowanie na ulizanego macho z wklepana we wlosy brylantyna. Sniady, opalony, czerwona koszula, czarne spodenki, zgrabna sylwetka. Caly czas ma kontakt z dziecmi, gdyz jest nauczycielem" - Andrzej Janisz, Polskie Radio

"Japonski arbiter nawet nie skrzywil tego swojego skosnego oka." - Program 1 Polskiego Radia

".czarnoskorego o kolorze dwoch czarnych kaw. takich mocnych." - Program 1 Polskiego Radia

"Do konca spotkania pietnascie minut, z sekundami. Teraz juz dokladnie szesnascie." - Dariusz Szpakowski, TVP

"Zurawski opuscil pole karne przeciwnika, czym wprowadzil w zaklopotanie obroncow Ekwadoru." - Dariusz Szpakowski, TVP 2

Jesli ktos zna jeszcze jakies - dopisujcie :ok:

forsberg
User

Wysłany: Nie 25 Cze, 2006   

Świetne cytaty. Uśmiałem się jak nigdy :rofl: Czasem oglądając mecz nie zwracamy uwagi na tego typu babole.

Mario__xxl 
User

Wysłany: Nie 25 Cze, 2006   

wczoraj dowalił ten z Polsatu w meczu Niemcy - Szwecja , długie podanie Ballacka do Kolsego .

cytat :

Klose wyszedł w powietrze . i zlapał się za głowę.

execute99
User

Wysłany: Sro 28 Cze, 2006   

To niestety nie z tych mistrzostw
-Bergkamp trafil bramką w słupek
-Grzegorz Lato krązy jak elektron wokol jadra Zbyszka Bonka

Amadi
[Usunięty]

Wysłany: Czw 29 Cze, 2006   

Nie wiem, czy na 100% dobrze uslyszalem, ale byla juz 1 w nocy i swierzosc umyslu nie ta.

"Pilkarze WKS przegrali z Afryka (.)"

bowie 
VIP

Wysłany: Pią 30 Cze, 2006   

I tak najlepszy jest człowiek który zatrzymał Anglię (jak dla mnie cham) Jan Tomaszewski. powiedział że . " Polska jakby była w grupie śmierci to co innego ale że my nie radzimy sobie z grupą ŚMIECI?" bardzo mnie to rozbawiło, to było przed jakimś meczem, może się przejęzyczyłem coś ale o to chodzIło :D

NeptyK
User

Wysłany: Nie 09 Lip, 2006   

Wszystko komentarze naszego Wspaniałego eksperta TVP Jacka Gmocha

- atakujemy na Jelenia

- inzagi ma tez rączki na sprężynkach, popycha przepycha.

- wyskakują do głowy Wolno Wolno, i go przepycha no i zdobywa bramkę ale bez wyskoku

- sędzia dwunasty na boisku, ukraincom – a nie mamy tej sytuacji. andrzeju teraz ty się spowiadaj

- we francji mówią, że piłki po jego strzale opadają jak liscie przed poprzeczką - tym razem jednak nic nie opadło

- momencik teraz zobaczymy ten najlepszy obrazek, aj zrobiła mi się linijka nie wyłonczyłem rysowania :hyhy: :rofl:
PS:Mogli by przynajmiej Jacka przed MS nauczyć obsługiwać te całe ich cacka do analizowania akcji

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi