Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z kierownicą do PStwo
Autor Wiadomość
siwy120
User

Wysłany: Pią 29 Gru, 2006   Problem z kierownicą do PStwo

Siemka.Mam kierownice do konsoli firmy Manta technology innovation-compressor 2 supreme z recznym i biegami.Ale nie moge ej podłaczyć kierownica jest kompatybilna z Playstation,PS2 i PC ma wejscia pod USB i porty do konsoli.Problem tkwi w tym ze gdy podłączam kierownice do konsoli to nie działa niby ja widzi ale kierownica nie reaguje na zadne "ruchy" nawet nie mozna jej ustawić w opcjach.Aha kierownica potrzebuje zasilania ale po to jest chyba port USB patrzałem w konsoli czy mam dobre porty ale wszystko jest git wiec sam juz nie wiem o co chodzi.Help

Matti_new 
Rekrut

Wysłany: Pią 29 Gru, 2006   

Powinienes miec przelacznik na PS2 i PC. Wystarczy ze go przesuniesz i bedzie OK :D

siwy120
User

Wysłany: Pią 29 Gru, 2006   

Jak wiem to jest tak gdy podłaczam pod PC to kierownica przez chwile tak jak by sie programowała czyli komp ustawia że pedały sa od gazu i hamulca itd ale na ps2 jest to programowanie cały czas a tą czynność oznaczaja 2 diody w kierownicy.
Kierownica wyglada tak http://www.allegro.pl/ite...c_ps2_nowa.html

szpaq
User

Wysłany: Sob 30 Gru, 2006   

nie wszystkie gry są kompatybilne z kierownicami pod USB, z tego co wiem to Gran Turismo 4 obsługuje prawie wszystkie kierownice, spróbuj z nią
i jeszcze jedna uwaga. . . jeśli już kupować kierownicę do PS2 to najlepiej kupować tylko pod PS2 a nie takie do 'wszystkiego' xbox, ps2, pc, gc itp. ponieważ kierownica inaczej reaguje, tzn nie tak jak byśmy chcieli np gaz, hamulec itp

Odpowiedz do tematu