Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PS 3 - Mercedes wśród konsol?
Autor Wiadomość
Fox R!der
User

Wysłany: Sro 21 Mar, 2007   PS 3 - Mercedes wśród konsol?

Szef Sony Howard Stringer potwierdza, że słabym punktem PlayStation 3 może być wysoka cena urządzenia.

Stringer udzielił wywiadu telewizji PBS przyznając, że jeśli PlayStation 3 nie odniesie sukcesu, to dlatego, że Sony ustaliło zbyt wysoką cenę na urządzenie. Wszystko dlatego, że japoński koncern kreuje swą maszynkę na Mercedesa na rynku konsol.

Przy okazji docenił Nintendo Wii. Powiedział, że system Nintendo jest wspaniałym urządzeniem, aczkolwiek skierowany jest do zupełnie innego odbiorcy niż PS3. Sprzęt Sony może być czymkolwiek zechcemy – serwerem domowym, urządzeniem do gier, a nawet komputerem.

Stringer cieszył się również z wygrywania pojedynku formatów, w którym Blu-ray powoli zaczyna przodować. Powiedział, że BD sprzedaje się 3 razy lepiej niż HD DVD i zapewnił, że dysproporcje będą się zwiększać, bo BD ma wsparcie takich wytwórni jak Disney, Fox i Sony, a także 15-20 wielkich hitów na tą chwilę.

Na podstawie: gamasutra.com

~ #iRC
~ Pomóż

galoonik
Newbie

Wysłany: Nie 29 Kwi, 2007   

Jakby ps3 było mercedesem to nikt by nie wymienił go na wii, w amerykańskich serwisach z ogłoszeniami było pełno ofert zamiany ps3 na wii nieraz bez dopłaty. kto z Was zamieniłby mercedesa na auto tańsze o połowę?

siwy120
User

Wysłany: Czw 17 Maj, 2007   

Ja też czytałem na jakims forum, PS3 wcale narazie nie jest takie doskonałe.ten chłopak, który to pisał powiedział, że zakupił PS3 i bez kabla HDMI(czy jakoś tak) oraz bez telewizorów z płaskim kineskopen typy np. Sony Bravia grafika gier wcale nie jest taka fajna, a konsola nie dokońca spełnia tego co było napisane w wielu recenzjach.

Ale cóz jak jest naprawde przekonamy się dopiero za jakiś czas jak to wszystko się troche rozwinie

bakus
Rekrut

Wysłany: Sob 19 Maj, 2007   

PS3 pokaże na co ją stać za około pół do roku czasu. Wtedy producenci będą wiedzieli jak zrobić gre aby w pełni wykorzystać sprzęt jaki jest w PS3. Zresztą porównajmy gry na PS2 w miesiąc po wprowadzeniu jej na rynek a gier które wychodzą jeszcze teraz. Zreszą za ten rok cena PS3 napewno będzie dużo mniejsza

siwy120
User

Wysłany: Pon 02 Lip, 2007   

Własnie po 30 godziach skonczyłem testować PS3 i po zagraniu w kilka dobrych tytułów polecam tą konsolke jest świetna i tyle.Nie mam Tv z HDready a i tak grafika mnie pomieliła.Polecam tytuły F1 2007,Motorstorm,Virtual Tennis

Odpowiedz do tematu