Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[Tutorial] łamanie hasła GG
Autor Wiadomość
Butch 
User

Wysłany: Sro 24 Maj, 2006   [Tutorial] łamanie hasła GG

Pokaże Wam sposób jak złamać hasło GG do serwera. Te same czynności automatycznie wykonuje GG Crack, ale jak np. jesteśmy u kumpla, on na chwile wyszedł i mamy okazję się dobrać do jego kompa to nie mamy dostępu do GGC, i wtedy wystarczy sobie poradzić w ten sposób. Tym hasłem jest chroniony profil, musimy je podać instalując GG po formacie lub odpalając swój numer na innym kompie
UWAGA: Tym sposobem hasło można złamać tylko jeśli mamy dostęp do komputera, na którym dany profil został otwarty i została zaznaczona funkcja "zapamiętaj hasło", z reguły każdy to włącza żeby nie podawać hasła przy każdym starcie GG.

1. Otwieramy notatnikiem plik C:\Documents and Settings\PROFIL\Gadu-Gadu\PROFILGG\config.dat
gdzie PROFIL to profil usera kompa, na którego komie jest zapamiętane hasło, a PROFILGG to nazwa jego profilu GG którego hasło chcemy złamać.

2. Szukamy ciągu Password2 spacja, jakiś znak(prostokąt)i długi kod w liter od A do P włącznie.
Każde 2 litery to jeden znak hasła. W tabelach sprawdzamy kod ascii każdego znaku dodając do siebie wartości obu liter znaku i tak z każdym.

Pierwsza litera wartość

A 0
B 1
C 2
D 3
E 4
F 5
G 6
H 7
I 8
J 9
K 10
L 11
M 12
N 13
O 14
P 15

Druga litera wartość

A 0
B 16
C 32
D 48
E 64
F 80
G 96
H 112
I 128
J 144
K 160
L 176
M 192
N 208
O 224
P 240

Potem po kolei zapisujemy w osobnym pliku tekstowym te kody ascii.
włączamu NumLock (chyba ż jest włączony), wciskamy lewy ALT, wpisujemy z klawiatury numerycznej pierwszy kod ascii, puszczamy ALT, wciskamy go znów, piszemy drugi ascii i znów puszczamy. jak skończymy będziemy już znać hasło

ĆWICZENIE:
Rozszyfrujcie przykładowe hasło
GEPECFFFNE

verte
User

Wysłany: Sro 24 Maj, 2006   Re: [Tutorial] łamanie hasła GG

Nie wiem czy komuś by sie chciało w ogóle tak długo bawić, jak w kilka sekund ściągniesz i złamiesz hasło np. tym softem "GaduReader 1.0" (tylko-180.KB)

Download:
http://dutkiewicz.mail.waw.pl/gadureader.zip

pozdrawiam :ok:

Butch 
User

Wysłany: Sro 24 Maj, 2006   

no wiem, ale to jest bezpieczniejsze bo np. idziesz se do kogoś, spisujesz np. na kartkę kod, w domciu rozszyfrowujesz a ofiara sobie nie zdaje sprawy z tego a gaduReader to wtyczka i trzeba ją instalować, potem są ślady w aplikacjach itd.

czarny3
Newbie

Wysłany: Sob 17 Cze, 2006   

nie widze w tym niczego dobrego czy tez ,,budujacego, ajak ofiara sie kapnie to w ten spsób tylko możemy nabawic sie kłopotów,nie popieram wogóle :down:

Ginger
_

A po co w ogole lamac haslo kumplowi o.O ? Tymbardziej, ze nie ma ustawionego hasla na GG:

Cytat:
UWAGA: Tym sposobem hasło można złamać tylko jeśli mamy dostęp do komputera, na którym dany profil został otwarty i została zaznaczona funkcja "zapamiętaj hasło", z reguły każdy to włącza żeby nie podawać hasła przy każdym starcie GG.

To oznacza, ze nie ma tam nic do ukrcia bo kazdy moze wejsc do tego rpofilu. Moim zdaniem glupota/

UnbReaK
Newbie

:ok:
dobre dobre, sprzyda sie! dzieki :)
a to zaszyfrowane przez Ciebie to: FORUM? :tak:

Piter14
Newbie

Wysłany: Sob 21 Paź, 2006   

nie rozumiem o co chodzi z tym lamaniem hasla w gg opisane prze butcha. Móglby ktos to wytlumaczyc w latwiejszy sposob

Barver
[Usunięty]

Wysłany: Nie 22 Paź, 2006   

heheh fajne :) a jak schakowac haslo w profilu a nie na serwerze?

morduk
Newbie

Wysłany: Pon 13 Lis, 2006   

a dało by się np. złamać hasło bez posiadania pliku config.data? Bo ja mam taki problem: formatowałem system. potem instaluje gg znam numer ale nie znam hasła do serwera. Przypomnienie też nic nie dało. Co mi poradzicie? Nowego nie chcę tworzyć bo tam miałem bardzo ważne kontakty.

Proszę o kontakt na morduk89@o2.pl

kornel01
User

Wysłany: Sro 24 Sty, 2007   

Sobie ściągnij gg hack, ściągnij, włącz i masz: hasło do czegośtam(pierwsze hasło, które sie wpisuje przy logowaniu) i hasło do profilu na gg

Capone
User

Wysłany: Sro 24 Sty, 2007   Re: [Tutorial] łamanie hasła GG

Butch napisał/a:
Pokaże Wam sposób jak złamać hasło GG do serwera. Te same czynności automatycznie wykonuje GG Crack, ale jak np. jesteśmy u kumpla, on na chwile wyszedł i mamy okazję się dobrać do jego kompa to nie mamy dostępu do GGC, i wtedy wystarczy sobie poradzić w ten sposób. Tym hasłem jest chroniony profil, musimy je podać instalując GG po formacie lub odpalając swój numer na innym kompie

1. Otwieramy notatnikiem plik C:\Documents and Settings\PROFIL\Gadu-Gadu\PROFILGG\config.dat
gdzie PROFIL to profil usera kompa, na którego komie jest zapamiętane hasło, a PROFILGG to nazwa jego profilu GG którego hasło chcemy złamać.

2. Szukamy ciągu Password2 spacja, jakiś znak(prostokąt)i długi kod w liter od A do P włącznie.
Każde 2 litery to jeden znak hasła. W tabelach sprawdzamy kod ascii każdego znaku dodając do siebie wartości obu liter znaku i tak z każdym.

Pierwsza litera wartość

A 0
B 1
C 2
D 3
E 4
F 5
G 6
H 7
I 8
J 9
K 10
L 11
M 12
N 13
O 14
P 15

Druga litera wartość

A 0
B 16
C 32
D 48
E 64
F 80
G 96
H 112
I 128
J 144
K 160
L 176
M 192
N 208
O 224
P 240

Potem po kolei zapisujemy w osobnym pliku tekstowym te kody ascii.
włączamu NumLock (chyba ż jest włączony), wciskamy lewy ALT, wpisujemy z klawiatury numerycznej pierwszy kod ascii, puszczamy ALT, wciskamy go znów, piszemy drugi ascii i znów puszczamy. jak skończymy będziemy już znać hasło

ĆWICZENIE:
Rozszyfrujcie przykładowe hasło
GEPECFFFNE

Nie wiem po co sie z tym męczyłęś każdy wie że teraz jest program do łamania haseł nikt się w to nię będzie bawił porównałem czas miedzy twoim sposobem a moim twój sposób zajmuje sporo czasu a mój kilka sekund :P

mateo1991 
User

Wysłany: Pią 13 Lip, 2007   

prostszym sposobem jest ściągnąć sobie gg hacka ! :]

John
Rekrut

Wysłany: Pią 31 Sie, 2007   

Ach łamanie hasła gg to naprawdę prosta sprawa, a sposobów jest wiele.

1. Bawienie sie z kodem trochę zajmuje, a poza tym i tak masz tylko hasło, a co z nickiem?

2. Ja proponuje programik gadu-uncoder.
Znajdziesz go w google, nie wymaga instalowania (wystarczy skopiować na pulpit) > uruchamiasz i po chwili masz wszystkie nick'i i hasła (siostry, brata, kupla...)
Potem usuwasz program i śladu nie ma.

3. Jest oczywiście opcja nieruszania sie z domu. Ściągasz sobie GG_RPC2:

a) tworzysz nowy profil gg
b) uruchamiasz program i przechodzisz do zakładki NR GADU
c) uzupełniasz pola od góry:
- wpisujesz nr. gg nowego konta
- hasło tego nowego konta
- wpisujesz własny nr. gg
d) klikasz Generuj
e) wybierasz ikone np. obraz
f) w folderze z tym programem zostal utworzony plik (wyglądający jak jakiś obrazek)

Wciskasz ścieme kumplowi, że masz jakieś fajne zdięcie i wysyłasz mu > on klika i po chwili na twoie gg przychodzi wiadomość z drugiego profilu o:
- hasełku i nicku
- wszystkie kontakty.

Odpowiedz do tematu