Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Co sądzisz...
Autor Wiadomość
EvVv
Newbie

Wysłany: Pon 03 Gru, 2007   Co sądzisz...

Kupiłam niedawno SE K800i a właściwie kupiono mi. i jestem zadowolona. jak to napisałam "wali mnie opinia innych, ważne, ze mi sie podoba", ale tak strasznie ciekawi mnie co o tym teleofnie myślicie, że aż sobie poradzić z tym nie mogę. lol2 XD :?

Z góry przepraszam jeśli taki temat już był. Czytałam inne tematy i nie widziałam nic podobnego. Chyba, że przeoczyłam... ;> :D

KKjarzyna 
Rekrut
...Szef szefów...

Wysłany: Sro 05 Gru, 2007   

Powiem tyle:

Telefon jest świetny. Bateria ma bardzo długi czas oczekiwania i rozmowy. Ma ładny kształt i duże klawisze. Dla kogoś kto potrzebuje mieć telefonu cały czas na rozmowy to się doskonale nada.

Lepsza, bo dłuższy czas baterii jest chyba tylko P1i... ;P

SubZero
User

Wysłany: Sro 05 Gru, 2007   

Bardzo dobry telefon dobry Zakup :P

loloplay
User

Wysłany: Sob 08 Gru, 2007   

kupilem sobie ten telefon w sierpniu i jestem bardzo zadowolony :) ma wszystko czego potrzebuje a nawet wiecej.. karty pamieci.. mp3.. aparat naprawde swietne fotki robi.. nic dodac nic ujac..

_divi_ 
VIP
hehe..xD :jaro:

Wysłany: Sob 08 Gru, 2007   

ma aparat dobry rozne efekty :D itp
ja jakbym mogl to bym sobie kupił :P

coyote
User

Wysłany: Sro 12 Gru, 2007   

strata kasy (no ale tobie kupiono)- zadnych SE - co to za firma ? tragedia, moze wprowadze HD (hunday-daewoo) porazka

loloplay
User

Wysłany: Sro 12 Gru, 2007   

coyote napisał/a:
strata kasy (no ale tobie kupiono)- zadnych SE - co to za firma ? tragedia, moze wprowadze HD (hunday-daewoo) porazka

a co Twoim zdaniem za telefony to nie strata kasy?? i sa lepsze od SE?? moze nokie?? albo samsungi?? to dopiero strata kasy...

EvVv
Newbie

Wysłany: Czw 13 Gru, 2007   

loloplay napisał/a:
coyote napisał/a:

a co Twoim zdaniem za telefony to nie strata kasy?? i sa lepsze od SE?? moze nokie?? albo samsungi?? to dopiero strata kasy...

zgadzam się. oO`
Te nokie które teraz produkują N95 są tragiczne. Wielkie jak klocki. a Poza tym kto odwazy Ci sie wyjśc z taką na ulicę? No możę wyjśc to wyjdzie, ale teraz tak wyjmij ją z kieszeni i se pisz sms na środku ulicy . Fajnie, że. ja bym sie ze strachu zesrała chyba -,-'

loloplay
User

Wysłany: Pią 14 Gru, 2007   

Noka n95 to jest juz nawigacja GPS która ma w sobie dodatkowo telefon.. to jest dla ludzi ktorzy jezdza duzo samochodem :P :P oni nie musza chodzic po ulicach... ale prawda ceny tych nokii to juz jest masakra.. placimy za nazwe bo ostatnie modele to kompletne nieporozumienie...

a wracajac do tematu to SE k800i to naprawde swietny wybor.. duzo funkcji bardzo prosta obsluga... przyjazne menu nie to co w nokiach..

coyote
User

Wysłany: Czw 20 Gru, 2007   

u mnie po ulicach w knajpach i wszedzie duzo osob chodzi z N95 i cala reszta "wyzszych" telefonow i jakos nie maja z tym problemu a ze ty sie boisz to zostan lepiej w domu.

"przesiadalem" sie na rozne telefony .... i jedno stwierdzenie ...... badziewia !! !!

"placimy za nazwe bo ostatnie modele to kompletne nieporozumienie... " - to wyjasnij co miales na mysli ???!!!!

dla mnie telefon to nie strata kasy - wykozystuje jego mozliwosci ile sie da.

czlowieku jak nie wykozystujesz telefonu w znaczyn stopniu to kup sobie 3210. bo z SE k800 czy cos to zawiele nie zdzialasz.

no i wszystko jasne jak napisal LOLOPLAY : ".......... prosta obsluga......... " (dot SE) - pozostawie bez komentarza

Luigi 
VIP

SE kiedyś mi się podobały, teraz jak wprowadzają jakiś nowy model to on ma prawie te same funkcje co wcześniejsze modele. Za to go nie lubię.
Co do wielkich klocków - wolę mieć kloca jak nic, niż jakiegoś płaskiego SE o którego będę się bał że w kieszeni się rozbije, bo są delikatne itd. SE to gów** i tyle. Jak SE wypuścił telefon z symbianem to jaki on był? Większe niż niejedna Nokia z tym osem.

Co do funkcjonalności - co niby wgracie na SE? Gry java które mają pseudo pixelowatą 3D? Na Symbiana masz pełno takich gier, a w najnowszych modelach masz akcelerator graficzny...

Jak niechcesz mieć N95 to kup palmtopa ;p

loloplay
User

coyote napisał/a:
u mnie po ulicach w knajpach i wszedzie duzo osob chodzi z N95 i cala reszta "wyzszych" telefonow i jakos nie maja z tym problemu a ze ty sie boisz to zostan lepiej w domu.

"przesiadalem" sie na rozne telefony .... i jedno stwierdzenie ...... badziewia !! !!

"placimy za nazwe bo ostatnie modele to kompletne nieporozumienie... " - to wyjasnij co miales na mysli ???!!!!

dla mnie telefon to nie strata kasy - wykozystuje jego mozliwosci ile sie da.

czlowieku jak nie wykozystujesz telefonu w znaczyn stopniu to kup sobie 3210. bo z SE k800 czy cos to zawiele nie zdzialasz.

no i wszystko jasne jak napisal LOLOPLAY : ".......... prosta obsluga......... " (dot SE) - pozostawie bez komentarza

kolego dla mnie obsluga telefonu czy to nokia czy Se czy cos innego nie sprawia wiekszego problemu.. kwestia paru minut zabawy zeby sie przestawic na inne menu :) do SE jestem przyzwyczajony... obsluga jest prosta wchdozi sie w menu i wszystko jasne.. jak w wiekszosci telefonow...

no to slucham za co placimy teraz?? to ze kupjemy telefony i placimy za nie duze pieniadze to juz nasz osobisty wybor bo rownie dobrze mozna kupic telefon ktory tylko dzwoni i wysyla smsy (nokia 3310) zalezy od gustu i upodoban...

co do tego ze wolicie miec klocka w kieszeni niz ladnie wygladajacy telefon to juz wasz wybor.. mozna miec cos fajnie wygladajacego i rownie funkcjonalnego...

"Jak SE wypuścił telefon z symbianem to jaki on był? Większe niż niejedna Nokia z tym osem." pierwszy SE z symbianem o ile pamietam to p800.. tylko kiedy SE go wypuscil?? pare dobrych lat temu jak symbian wchodzil na rynek.. a nokia co pokazala?/ 7650??

Luigi 
VIP

A kiedy ten cały P800 wyszedł? 7650 i tak jest mniejsza od tego.
Podaj chociaż jeden telefon który jets naprawdę ładny i który ma funkcjonalność choćby 6600...

Popatrz choćby na P990. Cegła jakich mało.

coyote
User

Wysłany: Pią 21 Gru, 2007   

LUIGI : zgadzam sie w 100%

Ladnie wygladajacy telefon a funkcjonalnosc to 2 rozne sprawy. ja musze miec funkcjonalny telefon !! No i co ze SE jakos tam sobie wyglada ?! tylko nic z nim nie zrobie bo co mam za aplikacje na javie ?! A drugie java wpie****la wiecej baterii niz aplikacje pod symbiana. Ja duzo uzywam telefonu i jego aplikacje , a co z takim SE zrobisz ? NIC !!

a jak nie wiesz jak to porownac to mozna tak

to takie jak ty bys mial atari (java) a ja PC (symbian)

Luigi 
VIP

Wysłany: Pią 21 Gru, 2007   

Dzisiaj widziałem K800i, po raz pierwszy na własne oczy. Na pierwszy rzut oka wiekszy niż moje jajko(6600)!

Odpowiedz do tematu