Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Multimedia - ostrzeżenie i pytanie
Autor Wiadomość
elszczepanoo
Rekrut

Wysłany: Pon 03 Mar, 2008   Multimedia - ostrzeżenie i pytanie

Od 1 marca zmagam się z multimedią o zmianę prędkości łącza.
Umowę miałem podpisaną już w lutym, obowiązywać miała od 1 marca. Zmiana netu z 256 -> 1 MB oraz kablówki -> Tv cyfrowa.
Mój bój zaczał się od zasypywania ich telefonami, pierwszy wykonałem w sobotę, miły pan powiedział mi, że nie odnotowano w ogóle requestu takiej zmiany i on to zgłosi. Internet powinien być w poniedziałek o godzinie 15. Dzisiaj po 15 zadzwoniłem, pani bardzo miła zresztą powiedziała mi, że multimedia ma natłok zgłoszeń i musze poczekać do godzin wieczornych. Przed chwilą w kolejnym telefonie dowiedziałem się, że zmiana dalej nie zostanie wykonana, bo nie ma requestu w systemie ( notce o zmianie), i tym razem Biuro obsługi klienta bogatsze o numer mojej umowy postanowiło 2, albo i 3 raz zgłaszać brak requestu.
Ostatnio również cyklicznie powtarza się brak sygnału kablówki i neta, na 2-3 h tygodniowo, pare miechów temu internet nie działał przez tydzień po 22.
Monterzy TV cyfrowej to już inna sprawa, od 2 tygodni mają dzwonić umówić się na konkretną godzinę, za sprawą telefonu do biura obsługi klienta mieli dzwonić dzisiaj, nie zadzwonili. Ja ku*wa (!) nie wiem co oni tam robią, czy pchają sie wzajemnie, czy może robią gay party :?

Jest to ostrzeżenie, przestroga przed działalnością multimedii, tam jest większy bajzel niż w naszych pokojach razem wziętych.

Tutaj też pytanie - jakie konsekwencje mogę wobec nich wyciągnąć, co robić dalej, bo wiem już, że te ich "Zgłoszenia" to :pan: i moge sobie je do ciemni wsadzić...

Wkurzony el'
pozdr.

Amadi
[Usunięty]

Wysłany: Pon 03 Mar, 2008   

Co do tych zgloszen to normalna sprawa, jak maja mase roboty to sie wszystko masakrycznie opoznia. Chociaz jak ostatnio zmienialem z 512 na 1MB to wlaczyli mi jakies 2 dni wczesniej :P

Cytat:
Ostatnio również cyklicznie powtarza się brak sygnału kablówki i neta, na 2-3 h tygodniowo, pare miechów temu internet nie działał przez tydzień po 22.

To u mnie tez ciagly problem, pare spraw przez to nie zalatwilem, ledwo ze strona na infe sie wyrabiam (bo nie bylo skad brac materialow), a jakis czas temu flote na ogame stracilem :/
Po prostu firma byla bardzo dobra i solidna, nagle doszlo wiecej klientow i juz problemy - jak netia - zaczyna odnotowywac straty, naplywaja negatywne opinie i robi sie burdel.
Jednak i tak wole multimedie niz mialbym uzywac TP :D

Odpowiedz do tematu