Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jazda samochodem - przestrzeganie przepisów.......

Jak przestrzegasz przepisy (prędkość)
Jeżdzę tak jak jest na znakach i w prawie
3%
 3%  [ 1 ]
Jeżdzę wolnie niz każą przepisy ;)
3%
 3%  [ 1 ]
Jeżdzę ciut szybciej, max do 15-20 km/h
46%
 46%  [ 14 ]
Jeżdzę znacznie szybciej, max do 20-50 km/h
13%
 13%  [ 4 ]
Tyle ile maszyna wyciśnie
33%
 33%  [ 10 ]
Głosowań: 3
Wszystkich Głosów: 30

Autor Wiadomość
enigma
User

Wysłany: Pon 19 Cze, 2006   Jazda samochodem - przestrzeganie przepisów.......

:lol2: Jak jeździecie, przestrzegacie przepisy czy nie. Głównie chodzi mi o przestrzeganie ograniczeenia prędkości, ale tez jak z innymi :D . No i jakie kiksy podczas jazdy :D

Ja jeżdzę dośc spokojnie tak maks to do 20 km\h na godzine więcej niz przepisy pozwalają, no i zależy jeszcze gdzie :D
Innych raczej nie łamię, podwójnej ciągłej nie przejeżdzam :d
Kisksy :d heh, największy to jak prawko robiłem, na rondzie wjechałem pod prąd :rofl: :rofl:

izik
Gość
Wysłany: Pon 19 Cze, 2006   

hehe
głównie zalezy gdzie sie jeździ, w miescie praktycznie nie da sie wycisnąc wiecej niz 50, bo jest dośc duży ruch ! ale jeśli go nie ma to do 70 idzie jechac. dostałem juz mandacik ale nie zaprędkosc, za pasy, 2 pkt +100 ale dogadalem sie i dostałem 50 zł i bez pkt.
poza obszarem zabudowanym to idzie jechac szybciej, na ile to drogi pozwalają, myśle ze tak do 120/130 max. (gorzej jak kiedys mnie złapią na takiej prędkosci) fajnie sie jeździ na dwupasmówce, tam idzie depnąc.
kiksy. hmmm czy ja wiem czy jakies miałem. kiedyś wyprzedzałem jakąs toyote, znacznie lepszy silnik miała, ledwo co ją wyprzedziłem, az głupio mi sie zrobiło bo koles gdyby lekko depną to odsadziłby mnie, no ale był wporządku :)
aktualnie robie prawo jazdy na TIR'a C+E

Fu Lou
VIP

Wysłany: Pon 19 Cze, 2006   

To zależy gdzie tak naprawdę bo mandat już był za wieczorną przejażdżkę :/ natomiast poza miastem czy w terenie prędkość uzależniona od warunków jazdy no chyba że jestem kompletnie zalany wówczas polną drogą 100km/h w totalnej ulewie :P

Raben
User

Wysłany: Sro 21 Cze, 2006   

Zalezy. Wlasnie dziewczyne odwozilem to spokojnie. Jakos z Ala sie boje szybko jezdzic ale jak 2 dni temu jechalem z ojcem na 2 auta to Czestochowa - Katowice - Czestochowa w niecale 2 godziny. U mnie to zalezy od okolicznosci. Czasami jezdze ponizej a czasami jak np: wczoraj o 2 w nocy 140 na drodze z ograniczeniem do 40.

Moze nie jest to zbytnio pouczajace ale jak do tej pory jak popije nie siadam za kulkiem ( nawet jak pilem poprzedniego dnia i sie dobrze wyspalem ). Wedlug mnie samochod w rekach pijanej osoby to jak naladowana bron w rekach dziecka. ( chrzanic zapalki, 9x19 parabelum - to dopiero powoduje w ciele spustoszenie )

Dodano po 3 min:

izik napisał/a:
hehe

kiksy. hmmm czy ja wiem czy jakies miałem. kiedyś wyprzedzałem jakąs toyote, znacznie lepszy silnik miała, ledwo co ją wyprzedziłem, az głupio mi sie zrobiło bo koles gdyby lekko depną to odsadziłby mnie, no ale był wporządku :)

Ja jak dostaje kaske za ten miesiac robia na ,,A" Swoja droga moj najwiekszy blad, to ze nie zrobilem odrazu jak na ,,B" startowalem. Jebana rzevym na czolg mial uprawnienia a motorem nie mogl sie pobujac.]

p.s. a potem cos w stylu Yamaha YZF-R1 i wszystkie toyoty i inne ogladam w lusterku ;)

thamian
[Usunięty]

Wysłany: Sro 21 Cze, 2006   

ja dopiero ucze sie jezdzic samochodem moja narazie maksymalna predkosc na polnych drogach u babki to 24km/h mialem zamiar dac bieg 3 ale za malo drogi tam jest:D:Dyeah:D

Dodano po 1 min:

Raben napisał/a:
Zalezy. Wlasnie dziewczyne odwozilem to spokojnie. Jakos z Ala sie boje szybko jezdzic ale jak 2 dni temu jechalem z ojcem na 2 auta to Czestochowa - Katowice - Czestochowa w niecale 2 godziny. U mnie to zalezy od okolicznosci. Czasami jezdze ponizej a czasami jak np: wczoraj o 2 w nocy 140 na drodze z ograniczeniem do 40.

Moze nie jest to zbytnio pouczajace ale jak do tej pory jak popije nie siadam za kulkiem ( nawet jak pilem poprzedniego dnia i sie dobrze wyspalem ). Wedlug mnie samochod w rekach pijanej osoby to jak naladowana bron w rekach dziecka. ( chrzanic zapalki, 9x19 parabelum - to dopiero powoduje w ciele spustoszenie )

Dodano po 3 min:

izik napisał/a:
hehe

Ja jak dostaje kaske za ten miesiac robia na ,,A" Swoja droga moj najwiekszy blad, to ze nie zrobilem odrazu jak na ,,B" startowalem. Jebana rzevym na czolg mial uprawnienia a motorem nie mogl sie pobujac.]

p.s. a potem cos w stylu Yamaha YZF-R1 i wszystkie toyoty i inne ogladam w lusterku ;)

RABEN KUP SOBIE SUZUKI GS 500 - FAJNY MOTOREK NIE TAKI WYPASIONY SCIGACZ ALE DAJE RADE.;]

Dodano po 6 min:

O shit jak zobaczylem ta yamahe YZF-R1 to myslałem ze sie ZEsr.am.;] to GS 500 to sie przy tym chowa . ta Yamaha to prawdziwmy mOtor dla dawców NEREK:D

tooner
Gość
Wysłany: Sob 01 Lip, 2006   

Hehe, a ja robię prawko dopiero :P . 15/30h wyjeżdzonych :D . Ale autkiem jeżdżę od 1gimn. ( teraz jestem po maturce ). Umiem jezdzic itp, ale potrzebuje papierka no i doświadczenia, bo taniej sie ubezp. płaci :D :D :D . A tak na serio, to żadna wpadna nigdy mi sie nie zdazyłe, nawet podczas kursu ( znam takich co juz by 3 zycia stracili :D ). Mam nadzieje ze do emerytury nie natrafie na żadna przykrą sytuacje za kółkiem :D .

Raben
User

Wysłany: Nie 02 Lip, 2006   

Ja powiem tak. Za 7 razem zdalem prawko a podczas kursu rozbilem punto goscia co mnie uczyl jezdzic ( to bylo w 96 roku) prawko mam od 97 ( mialem wtedy 17 lat, jazdy wyjezdzilem i teorie zdalem jak mialem 16, wtedy byly takie przepisy ). A dzisiaj jak odwozilem dziweczyne Północ-Raków-Północ w 15 minut. Kto mieszka w cze-wie wie, ze to sa 2 rozne konce miasta a jeszcze auto z garazu (wyprowadzilem i wprowadzalem). Tylko, ze po mojemy przepisy drogowe w dzien i w nocy powinny byc zupelnie inne. Dzisiaj cialem trasa 160-170 i nic, zero aut ( godzina 2:30 w nocy ).

coyote
User

Wysłany: Nie 02 Lip, 2006   

witam

no w PL to ciezko z przepisami w miescie srednia predkosc 80-100 w dzien, a poza to juz nie wspomne. Przyznam sie jezdze szybko, przez caly czas jak mam prawko to mialem tylko 3 mandaty za predkosc teraz dostalem 250zl :) , tylko jak jade z matka to ciagle se powtarzam noga z gazu, noga z gazu, czasami mam ochote wysiasc i niech sobie sama jedzie :rofl:
a w AU , to kurde nie da sie jezdzic tak jak w PL, wszedzie pelno i gesto kamer, no i te pasy :-x , jak mnie to denerwuje :(
no jedyny problem w AU mialem jak pierwszy raz wsiadlem do auta(lewa strona) to rondo lewa strono zeby objechac to musialem najpierw chwile pomyslec, ale 30 min zajelo mi przestawienie, i teraz nawet lepiej mi sie jezdzi lewa strona niz prawa :rofl:

pozdro

yesterday
Rekrut

Wysłany: Czw 15 Maj, 2008   

Chciałbym zacząć od tego iż w PL są chore, np na zakopiance ograniczenie 70km/h i nie znam osoby która by to przestrzegała

aru
VIP

Wysłany: Czw 15 Maj, 2008   

Ja jeżdze raczej spokojnie. Staram się w mieście nie przekraczać 60km/h. A ten kto jeździ po mieście 70-90 ma chorą wyobraźnie moim zdaniem :/

Never die...

The show must go on...

Odpowiedz do tematu