Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Konsole to SHIT!!!
Autor Wiadomość
JohnySiwus
User

Wysłany: Pią 05 Sty, 2007   

Jak dla mnie nie ma w ogóle porównania. Komputer nie był stworzony na potrzeby gier, zapewne każdy znam choć cząstkę historii komputerów, więc nie mam co tutaj pisać. Ja uważam, że całościowo to PC wygrywa. Robisz na nim praktycznie wszystko od gier, filmów, muzyki, internetu po programowanie, tworzenie grafiki, pisanie tekstów, nie ma co porównywać do konsoli. Jednak jeżeli kogoś stać na jedno i drugie i ma wybierać czy kupić gierkę na PC czy na konsole to dla mnie jest oczywiste, że na konsole. Jak już wcześniej inni mówili, bez instalacji, szybko, wygodnie, nie trzeba się martwić, że nasza karta graficzna nie da rady, dwa pady, gra ze znajomymi a PC? Jak chcesz grać w pes4 na 2 to ciężka praca przed Tobą, tym bardziej z bratem na jednym kompie. Konsola ma swoje wady jeżeli chodzi o FPS, RTS itp jednak jest klawiatura do podłączenia więc problem rozwiązuje się sam.

Podsumowując, chciałbym mieć obie rzeczy u siebie w domu, jednak z braku funduszy posiadam PC i to jest najrozsądniejszy wybór wg mnie. Potrzebuję PC do pracy, nauki itp a konsola? Nie ma się co oszukiwać, stworzona pod graczy. I jeżeli chodzi o zabawę i granie to wygrywa konsola i to bezapelacyjnie.

mortar
Newbie

Wysłany: Sob 06 Sty, 2007   

Ot , tylko się podpisać pod głosem rozsądku .

kropkacompl
Newbie

Wysłany: Nie 07 Sty, 2007   

Porównywać konsolę i Pc no to może rower i samochód, albo garnek i kubek? Kazde na swoje przeznaczenie konsola jest do gier i koniec (fakt teraz juz nietylko bo teraz juz dochodzi dvd,mp3,jpg,internet) ale to niema być jak PC i niema go zastepowac. Konsola słuzy tylko rozrywce a PC rozrywce i nauce oraz pracy jeden woli białe drugi czarne tak było jest i bedzie skoro powstała konsola tzn, ze jest na taki produkt zapotrzebowanie i wszystko.

execute99
User

Wysłany: Sob 13 Sty, 2007   

ja sie nie zgadzam z utorem topicu bo np na konsole gry wychodza duzo szybciej i nie mosisz sie martwic ze
jakas gra Ci nie odpali

mortar
Newbie

Wysłany: Nie 14 Sty, 2007   

Taa , a o ich modyfikacji to se możesz pomarzyć . Że już nie wspomnę o tym , że jak jakaś firma wydając grę schrzani w niej silnik graficzny , to siąść i płakać . Na PC to jeszcze jakąś cześć można wymienić , zmodyfikować parę wartości w odpowiednim pliku , odpalić jakiś pomocny program itp.

Ginger
_

Wysłany: Sro 17 Sty, 2007   

Ale po co grac w kiepska gre, która trzeba wspomagac jakims programem o.O ?

mortar
Newbie

Wysłany: Czw 18 Sty, 2007   

Np. Gothica 3 nazywasz kiepską grą ? Że nie wspomnę o programach i plikach spolszczających .

szpaq
User

Wysłany: Czw 18 Sty, 2007   

mortar napisał/a:
Np. Gothica 3 nazywasz kiepską grą ? Że nie wspomnę o programach i plikach spolszczających .

a kto tu mówi o Gothicu ? W ogóle powiem ci tak, jeśli tak bardzo ci konsola nie pasi to graj na PC-cie, każdy lubi to co ma.

mortar
Newbie

Wysłany: Pią 19 Sty, 2007   

Nikt . Ja tylko dałem przykład gry , którą trzeba nieco " poprawić " . Bynajmniej kiepskiej .

AngeloPL
User

Wysłany: Pon 22 Sty, 2007   

Ja od zawsze bylem zatwardzialym PCtowcem ale to sie zmienilo kiedy kupilem PSxa. Nie ma porownania. Mimo ze na PC mam o wiele nowoczesniejsze i "lepsze" gierki caly czas pykam na poczciwym szaraku :P Polubilem konsole do tego stopnia ze kupilem ps2. Jak mozna ich nie kochac? :rofl:

W trakcie : Lego Star Wars II : The oryginal trilogy

pawe94
Newbie

Wysłany: Sro 24 Sty, 2007   

Na PS2 gra się wygodniej i strasznie wciąga a pc nudzi i niema nie których gier na kompa np:Gran turismo 4

Odpowiedz do tematu