Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kto zostanie królem strzelców MŚ 2006 ??? + Ankieta

CZY REPREZENTACJA POLSKI WYJDZIE Z GRUPY ??
ZDECYDOWANIE TAK
19%
 19%  [ 16 ]
RACZEJ TAK
50%
 50%  [ 42 ]
NIE WIEM
3%
 3%  [ 3 ]
RACZEJ NIE
16%
 16%  [ 14 ]
ZDECYDOWANIE NIE
10%
 10%  [ 9 ]
Głosowań: 0
Wszystkich Głosów: 84

Autor Wiadomość
Kobra_44
Newbie

Wysłany: Wto 25 Kwi, 2006   

Henry, van Nisterlooy,Adriano

siwy120
User

Wysłany: Sro 26 Kwi, 2006   

Napewno królem strzelców nie zostanie Ronaldinho ja nie wiem co was wszystkich tak na niego wzieło uwazam ze jest juz przereklamowany.Królem strzelców moze szostac Henry lub Rooney

Pedro
Gość

siwy120 napisał/a:
Napewno królem strzelców nie zostanie Ronaldinho ja nie wiem co was wszystkich tak na niego wzieło uwazam ze jest juz przereklamowany.

To nie oglądaj telewizji... albo nie - oglądaj. Oglądaj jak GRA Ronaldinho to wtedy się przekonasz czemu on jest taki "przereklamowany". ********** głupoty. Obiektywnie trzeba przyznać, że nikt w całej historii nie potrafił z piłką wyczyniać takich cudów jak on... Że co? Że Pele? Że Maradona? Że Cruyff? Że Chuck Norris?...

Wg mnie królem strzelców na pewno nie zostanie Ronaldo de Assis Moreira Gaucho, ponieważ bo gdyż, będzie grał on ZA linią ataku. Gdzieś w okolicach Kaki... Prędzej Adriano albo... Ronaldo? Czemu by nie? Bez ironii.

Rooney też nie będzie królem, też Henry nie będzie królem, chciałbym postawić na Eto'o, ale on nie jedzie na Mundial, jakby jechał to nie miałbym najmniejszego dylematu mości Panowie.

A tak... Hmmm... HMMMMMMMMMMM... Oby nie niemiecki Rasiak, czyli Klose - tyle tylko mi przychodzi do głowy.

lawa
Newbie

jak to kto,oczywiscie maciej zurawski

Raben
User

Ehe a najlepszym pomocnikiem drewno Rasiak...

lawa
Newbie

a co, a jak też tak może być.

Snoop Dogg
Gość
Wysłany: Pią 28 Kwi, 2006   

Francja szybko odpadnie więc Henry również :P Stawiałbym na któregoś z brazylijczyków.. Adriano :think: no i jeżeli Wybrzeże Kości Słoniowej będzie tym "czarnym koniem" to oczywiscie Didier Drogba :D

Irokez
Newbie

Wysłany: Pon 01 Maj, 2006   

Ronaldinho nie zostanie królem strzelców bo to nie jest rasowy napastnik choć strzelać gole potrafi. Rooney jest kontuzjowany więc nie wiadomo czy uda mu się zagrać, a nawet jeśli to czy będzie w formie. Henry to świetny napadzior ale nie pociągnie gry całej reprezentacji Francji która moim zdaniem szybko odpadnie. W tej sytuacji ciężko jest wskazać jednoznacznego króla strzelców gdy tak wielu napastników nie błyszczy w spotkaniach albo zatraciło gdzieś swój instynkt strzelecki. Możliwe że będzie to jakaś gwiazda młodego pokolenia jak Torres albo stary wyjadacz typu Shevy czy Nistelrooya.

szaman
Newbie

Wysłany: Pon 01 Maj, 2006   

Króla strzelców trudno wytypować bo np. Żurawski może strzelić 4 bramki przeciw Kostaryce dorzucić jeszcze po jednej z każdym grupowym rywalem i fazie pucharowej zdobyć jedną i może być królem :P Tak wiem marzyciel ze mnie :D
No ale ogólnie chodzi o to, że wszystko może zależeć od meczy ze słabszymi reprezentacjami w grupach i królem może zostać ktoś kogo nikt nie typuje.

JohnySiwus
User

Wysłany: Wto 02 Maj, 2006   

Król strzelców tak? Za trudne pytanie najpier Niemcy-Polska, bedzie ciezki mecz. Niemcy swoje boisko, swoi kibice, duza presja, jezeli Polska zagra na miare swoich mozliwosci to obstawiam 0:2 dla Biało-Czerwonych.
Teraz ten król strzelców: Wydaje mi sie ze Sheva, brazylijczycy podziela sie bramkami i nie bedzie jakiegos odstajacego zawodnika, bede tanczyc z pilka, pokaza koncert jak na reklamach.

thomass
Gość

Królem strzelców zostanie Adriano lub jego rodak Ronaldo

Infernalez
Newbie

Typki

Rooney
Van Nisterlooy
Ronaldo
Henry
Ibrahimowic

watpie zeby to byli
Ronaldinho
C.Ronaldo

Bo fakt zaj***** graja ale sa pomocnikami

dziurex
Newbie

Wysłany: Czw 04 Maj, 2006   

Na najlepszego strzelca typuje MŚ typuje ...hmmm ...Ronaldo?? tak jego, bo jak jest jakaś ważna impreza miedzynarodowa to on nagle niewiadomo skad bierze forme :P a po za nim to mooooże... David Villa,Pauleta lub Thierry Henry.

pasiak
Newbie

Wysłany: Wto 09 Maj, 2006   

Wg mnie Ronaldinho lub Henry

Amadi
[Usunięty]

Wysłany: Wto 09 Maj, 2006   

Polska dostanie w dupe, a pozniej wszyscy beda obwiniac pilkarzy, ze przeciez mozna bylo ich ograc...
Tak, wszystko mozna :?

Krol strzelcow? Jesli znow Ronaldo zlapie forme na wazne rozgrywki to bedzie swietnie :ok:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi