Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Paradontoza
Autor Wiadomość
pikacz 
Newbie

Wysłany: Sro 18 Sty, 2012   Paradontoza

Zapewne część z was zna paradontozę.
Po lekturze netu wydaje mi się, że ten problem pojawia się u mnie.
Czy jest sens już teraz iść do dentysty?

Lalka 
Newbie

Wysłany: Czw 19 Sty, 2012   

Człowieku - paradontoza to poważna choroba. Jeśli tylko widzisz u siebie jakiekolwiek objawy to bujaj się do dentysty. Paradontoza może się skończyć nawet przeszczepem kości!

pikacz 
Newbie

Wysłany: Pią 20 Sty, 2012   

No to mi narobiłaś strachu ;/
Na dentystę to ja poczekam kilka tygodni ;/ Nie mogę niczego sam zrobić wcześniej?

Lalka 
Newbie

Wysłany: Pon 23 Sty, 2012   

Idź do apteki - poproś o jakaś pastę na takie problemy. Najlepiej od razu kup sobie szczoteczkę z miękkim włosiem, byś nie narobił sobie jeszcze dodatkowych problemów. Po prostu myśl o tym, co robisz.

pikacz 
Newbie

Wysłany: Wto 24 Sty, 2012   

Nie mam czasu na dyskusję, więc zwyczajnie to zrobiłem, ale jakoś wybitnie do tego przekonany nie jestem. Jeśli paradontoza to taka choroba, to jak zwyczajna pasta i szczoteczka mają tutaj pomóc? Brzmi to niewiarygodnie.

Lalka 
Newbie

Wysłany: Sro 25 Sty, 2012   

Bo to nie jest zwyczajna pasta, tylko specjalistyczna, a dobra szczoteczka potrafi całkowicie odmienić sytuację. Wiesz jak zniszczoną szczoteczką niszczysz sobie zęby i dziąsła? To masakra jakaś jest. Ajona na pewno pomoże ci walczyć z krwawieniem - to tylko kwestia czasu.

pikacz 
Newbie

Wysłany: Czw 26 Sty, 2012   

Już to sprawdzam. Po jakimś czasie można zauważyć jakikolwiek wpływ? Jakąkolwiek poprawę?

Lalka 
Newbie

Wysłany: Pią 27 Sty, 2012   

To nie jest operacja plastyczna - na efekty trzeba poczekać. Może już po kilkunastu dniach zauważysz zmianę. Najważniejsze, by paradontoza nie nadeszła szybciej. Wtedy nie czeka cię nic ciekawego ;/

pikacz 
Newbie

Wysłany: Pon 30 Sty, 2012   

Nie nadeszła szybciej? Chodzi ci o bardziej zaawansowany stan? Cóż... czytałem jak wyglądają problemy przy paradontozie i ... to prawdziwa masakra. Piszą nawet o przeszczepach kości - aż się wierzyć nie chce ;/ Mam nadzieję, że faktycznie te zmiany pomogą ;/

Lalka 
Newbie

Wysłany: Wto 31 Sty, 2012   

Z biegiem czasu na pewno tak. Gdybyś nic nie zrobił to choroba niestety na 100% by postępowała, a tak stopniowo powinieneś ją eliminować.

pikacz 
Newbie

Wysłany: Sro 01 Lut, 2012   

Ehhh... a masz jakieś dobre wiadomości? Bo tych złych mam serdecznie dosyć ;/
Na razie nic się nie zmienia, wszystko stoi w miejscu, a mnie to średnio pasuje ;/ Może jednak dentysta ;/

Lalka 
Newbie

Wysłany: Czw 02 Lut, 2012   

Powtarzam ci - to nie jest automat że coś zmienisz i natychmiast będzie rewelacyjnie. Chcesz efektów? Powinieneś się być cierpliwy. Tego nie da się zmienić z dnia na dzień!

pikacz 
Newbie

Wysłany: Pią 03 Lut, 2012   

W poniedziałek idę do dentysty - prywatnie. Obawiam się konsekwencji i chyba inne rozwiązanie po prostu nie ma sensu. Dzięki za twoją pomoc, ale po prostu to jest zbyt poważna sprawa.

Lalka 
Newbie

Wysłany: Pon 06 Lut, 2012   

Rób jak chcesz - nie chcę być za to odpowiedzialna. W sumie to rzeczywiście paradontoza to temat bardzo poważny ;/ Rób tak by wszystko było dobrze. To jest najważniejsze.

pikacz 
Newbie

Wysłany: Wto 07 Lut, 2012   

Choroba jest, ale stadium minimalne. Co ciekawe - powiedziano mi, że wybór tej pasty był dobrym pomysłem, a obawiałem się, że robię głupotę. Dentysta twierdzi, że wszystko jest na dobrej drodze do całkowitego wyleczenia... Ehhh... a tak się martwiłem.

Odpowiedz do tematu