Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Co lepszejsze?
Autor Wiadomość
fred
Newbie

Wysłany: Pon 01 Maj, 2006   Co lepszejsze?

Używam Emula od dawiendawna i wyciskam z niego 32Kb/s z neo256, zastanawiam się czy warto spróbować EmulePlus.
Czy E+ używa systemu kredytów i czy można przenieść dotychczasowe kredyty z Emulka?

javascript:emoticon(':thc:')

tornado 
User

Wysłany: Pon 01 Maj, 2006   

Z emula na emule kredyty mozesz przeniesc bez problemu ale skoro masz taki dobry transfer to po co kombinowac w zamiane :-/

aXeL X 
Super-mod

Wysłany: Sro 03 Maj, 2006   

przez bardzo dlugo uzywalem eMule Plus (na laczu 128 wyciskalem czasem po 60kb/s ale nie czesto to mi sie zdarzalo :) ) ale juz nie uzywam - przesiadlem sie na torrenty i ciagne z neta ze az buczy ;)

zainstaluj sobie jakiegos klienta torrentow - nie zaszkodzi sprobowac :tak:

rage6
Gość
Wysłany: Sro 03 Maj, 2006   Emuł Plus 1.1f , jest dobry !

Ja używam Emuła plus 1.1f i w nocki dociąga mi nawet do 70 kb\s przy moim słabym łączu 128 . Także radzę przeżucić się na Emuła Plus , a swoją drogą musze spróbować Torrentów ( bo w tym temacie jestem zielony jak "GreenPeace" ) .

geotrch
Newbie

Wysłany: Sro 03 Maj, 2006   

Ja miałem juz chyba z parenaście programow do zasysania .Moja rada jeśli szukasz plików pojedycczych np ebooki lub muza to emułek jesli filmy torrent.Dobr klijent torrenta to bitlord omija nata i firewala nie jest robiony na javie i nie obciąża systemu lub jeśli masz własne IP to polecam utorrenta mały i pierońsko szypki programik do zasysania z torrentów

SLAVCIO 
Newbie

Wysłany: Nie 14 Maj, 2006   

Jezeli juz mowa o p2p to ja uzywamlem kiedys LieWire na laczu 256 mialem takie osiagi:

i to nie zeby sie trzymalo tak przez 1 minute i spadalo... sciagalo tak caly czas :P

!wEsOŁyŻn!w!aRz!
Gość
Wysłany: Nie 14 Maj, 2006   

Hmm....no przede wszystkim sam nie polecam nikomu emula....dlugo sie wszystko sciaga niezaleznie od lacza, proponuje na torennty sie przerzucic i uzywac BitConeta :] Szybko ,latwo i pewnie!

bergkamp
User

Wysłany: Sro 07 Cze, 2006   Re: Emuł Plus 1.1f , jest dobry !

rage6 napisał/a:
Ja używam Emuła plus 1.1f i w nocki dociąga mi nawet do 70 kb\s przy moim słabym łączu 128 . Także radzę przeżucić się na Emuła Plus , a swoją drogą musze spróbować Torrentów ( bo w tym temacie jestem zielony jak "GreenPeace" ) .

powiedzcie mi jak to mozliwe? ja mam neo 256 i max to 32kb/s wiec jak na slabszym laczu mozna zrobic 72kb/s?

PcMichu
VIP

Wysłany: Czw 08 Cze, 2006   

hmm.nie wiem uzywalem tylko Emula.a no i swego czasu jak jeszcze dinozaury chodziły po ziemi to Kaazy hehe.Ostatnio przesiadłem się na torrenty.Ale hmm.Emul był dobry a przy tym transferku co masz wydaje mi sie ze nie ma sensu sie przesiadać

rob197
Newbie

Wysłany: Sob 02 Gru, 2006   

nie wiem jak wy ale ja już miałem dość pobierania filmów z emula. ściągnałem jakiś film a po ściągnięciu okazywało się że jest coś całkowicie innego. przeważnie jakiś badziew

Frizzy
[Usunięty]

Wysłany: Sob 02 Gru, 2006   

32 kb a 32 Kb to zupełnie co innego. :rofl: :rofl: :rofl:

Ale z was informatyki za dyche :lol: :lol:

Kb to kilobajty a kb to kilobity

Podziel sobie ilość kb/8 a otrzymasz prędkość w Kb

KAMIKAADZE
Gość
Wysłany: Czw 18 Sty, 2007   .....

:hyhy: emule---torrenty---bershare testowałem już dawno temu--według mnie to przeżytek
i jedne wielkie niepewne(pod względem pobierania i jak się coraz częściej słyszy namierzania przez policję)
teraz używa się P2M OP2M DuriE MoorHunt
Programy te pozwalają przesyłać i odbierać pliki przez Internet wykorzystując do tego celu skrzynki pocztowe wykorzystując całą moc łącza :ok: .Przecież nikt nie sprawdza jaką pocztę odbieramy?

Odpowiedz do tematu