Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Podawajcie linki do gier online ...
Autor Wiadomość
Mario__xxl 
User


Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 281
Skąd: SANDOMIERZ
Wysłany: Sro 23 Lis, 2005   Podawajcie linki do gier online ...

np.
www.thecrims.com <--- ruszyła kolejna edycja gry .
oraz
www.streetofrace.com <--- I edycja gry ruszy niebawem .
 
 
syksyk
Gość
Wysłany: Czw 24 Lis, 2005   

www.ogame.pl <-- budujesz swoje imperium kosmiczne :D
 
 
Riffek
[Usunięty]

Wysłany: Czw 24 Lis, 2005   

http://www.miniclip.com/ tu jest duzo gierek online hehe
 
 
michaup
User


Dołączył: 31 Paź 2005
Posty: 72
Skąd: zNienacka :)
Wysłany: Czw 24 Lis, 2005   

www.muonline.com fajna gierka RPG
 
 
mocmat12
Newbie


Dołączył: 11 Lis 2005
Posty: 8
Skąd: MaCieJóW CITY
Wysłany: Czw 24 Lis, 2005   Game

:evil: :shy: www.lineage2.com :tak: :tak: [/b]
 
 
 
ramirez_vip 
Rekrut


Dołączył: 20 Paź 2005
Posty: 1606
Skąd: 127.0.0.2
Wysłany: Sro 30 Lis, 2005   

Podaje kilka gier on-line :D

Ragnarok Online


Opis:
Ragnarok Online (Ragnarök Online, RO, Ragnarok) jest grą MMORPG stworzoną w 2001r. przez koreańską firmę Gravity Corp., której dziełem jest także m.in. inna gra MMORPG - R.O.S.E Online. Akcja Ragnaroka toczy się w manhwowym świecie, gdzie to bóstwa germańskie takie jak Odyn czy Loki toczą wojny z siłami zła. Jednak wbrew wszystkim pozorom w całej grze nie uświadczymy praktycznie niczego co miałoby związek z powyższymi bóstwami. Wierzenia nordyckie, o jakich powinien mówić Ragnarok Online wywodzą się z manhwy autorstwa Lee Myung-Jina o nazwie Ragnarok. Podobieństwo manhwy do gry jest znikome, chociaż sama gra ma klimat pozwalający wczuć się w swoją postać fanom mangi i anime i nie tylko nim.

W Ragnaroka można grać na serwerach oficjalnych, takich jak iRO (International Ragnarok Online), euRO (European Ragnarok Online), kRO (Korean Ragnarok Online), cRO (Chinese Ragnarok Online) i wielu innych - praktycznie każdy azjatycki kraj ma swój własny serwer - a także, jak w przypadku wielu gier MMORPG, w Ragnaroka możesz grać za darmo na nieoficjalnych fanowskich serwarach, które niestety nie są tak stabilne i szybkie jak te oficjalne, nie gra tam tak wielu graczy i w wielu przypadkach serwery te nie posiadają wszystkich nowych uaktualnień. Jednak to, co jest najlepsze w mnogości tych serwerów to to, jak się wzajemnie od siebie różnią! A mogą się różnić między sobą takimi aspektami jak dostępne potwory, przedmioty, mapy, szybkość zdobywania doświadczenia (rate), zadaniami pobocznymi (questy) postaciami odgrywanymi przez komputer (NPC) itd.

Gdy już masz swoje konto na jednym z oficjalnych serwerów (na których można w większości grać kilka/kilkanaście dni za darmo, ze wszystkimi dobrodziejstwami oferowanymi przez grę), lub na jakimś nieoficjalnym serwerze, to możesz stworzyć swoją postać, a nawet kilka (zależnych od płci, jaką podałeś przy rejestracji). Wybierasz jej wygląd włosów (na większości serwerów można zmieniać także kolor ubrania w trakcie gry), rozdzielasz punkty pomiędzy kluczowe statystyki postaci (siła, intelekt, zręczność, wytrzymałość, zwinność i szczęście), nadajesz niepowtarzalne imię swojemu 'wybrańcowi' i już możesz grać! Na samym początku zaczynasz jako Novice - nowicjusz, który dopiero po osiągnięciu 10 poziomu job (w RO są 2 typy poziomów job - za który dostajesz nowe zdolności - skille; i base, dzięki któremu masz nowe punkty do rozdzielenia pomiędzy statystyki). Podczas grania jako Novice możesz przejść samouczek, który nauczy cię obsługi gry. Możesz także przejść test osobowości, który powie ci, jaka klasa byłaby odpowiednia dla ciebie. Dzięki niemu, lub też kierując się własnym uznaniem, wybierzesz najodpowiedniejszą sobie klasę, którą będziesz grał (do wyboru pomiędzy wojownikiem, magiem, łucznikiem, złodziejem, akolitą, kupcem i Super Novicem). W czasie gry będziesz walczył z najróżniejszymi dziwnymi potworami takimi jak galaretowate Poringi, królikowate Lunatici, wielki baran z kosą - Baphomet, a także ze standardowymi potworami jak gobliny, ghule, zombie, koboldy... Ciekawą rzeczą wprowadzoną w RO jest system kart. Masz mały procent, że po śmierci potwór zostawi ci swoją kartę. Taka karta daje różnorakie bonusy, a umieścić ją możesz w swojej broni, lub zbroi (zależnie od karty). Kart do wyboru jest strasznie dużo (grubo powyżej 200). W planach Gravity każdy z potworów ma taką kartę "mieć", a na dzień dzisiejszy tych potworów jest ponad 350. W tej chwili większość z nich posiada swoją kartę.
Sciagac Opera! Dosc dlugo czeka sie na polaczenie (nawet do 15 minut!) ale jak ruszy to leci elegancko :)

Link:
Kod:
http://66.111.33.160/ProjectRO_Full_Installation_7.0a.exe

---------------------------------------------------------------------
Fate


Opis:
Pewnie każdy z Was słyszał o Diablo produkcji Blizzarda. Jako uproszczona gra RPG z dodatkiem akcji, zapoczštkowała nowy gatunek gier zwany "Action RPG" i od razu podbiła serca graczy oczekujšcych dynamicznej rozgrywki. Od razu powstały najróżniejsze jej klony i na�ladowcy. Jak się okazuje, chęć stworzenia tytułu na podstawie hitu nie ominęła nawet rynku shareware, oto bowiem Wild Games wyprodukowało FATE...

FATE łączy w sobie obie odsłony hitu Blizzarda. Z drugiej części została zapożyczona skrzynka, w której można chować przedmioty, kamienie szlachetne poprawiające cechy przedmiotów, możliwość przekucia broni aby uzyskać magiczne właściwości oraz kilka innych, jak np. kupowanie w ciemno magicznych przedmiotów. Gdzie w takim razie innowacyjność? Na samym początku brak jest wyboru profesji. Jako łowca przygód, gracz musi rozdzielać punkty uzyskiwane po zdobycciu kolejnego poziomu doświadczenia między siłę, zręczność, żywotność i magię, aby stworzyć wojownika doskonałego. Aby ułatwić sobie drogę rozwijania postaci, prócz czterech podstawowych atrybutów należy przekazywać punkty na umiejętności, takie jak posługiwanie się toporami czy możliwość trafienia krytycznego.
Wprowadzono także masę misji (quests), otrzymywanych od postaci w wiosce, choć nie są one zbyt wyszukane; przeważają takie o treści "zabij X potworów na poziomie Y". Za wykonane zadanie otrzymuje się gratyfikację finansową, doświadczenie oraz punkty chwały. Te ostatnie służą do podnoszenia poziomów sławy, czyli stopnia znajomości bohatera w społeczności. Im wyższy poziom, tym lepsze i bardziej intratne misje dostanie do wykonania.
Najciekawszy w całej grze jest sierściuchowy przyjaciel. Walcząc także zdobywa poziomy doświadczenia i potrafi nosić przedmioty, należy jednak o niego dbać, pojąc miksturami przywracającymi energię życiową. Można też nakarmić go magiczną rybą, która zamieni pupila w przerażającego stwora, zwiększając tym samym jego współczynniki. Przemiana trwa określony czas, ale w plecaku można nosić zapas rybek złowionych w jeziorku, znajdującym się w wiosce. Trzeba tylko wcześniej kupić wędkę.
FATE to niewątpliwie świetnie wykonany produkt. Z obu części Diablo zostały wyciągnięte ciekawsze rzeczy i połączone w jedno. Niestety, to tylko wierny naśladowca, a w grach duże znaczenie odgrywa pomysł. Na niekorzyść świadczy brak trybu sieciowego, co w dobie internetu z luksusu stało się standardem. Mimo tych niedociągnięć, każdy fan RPG akcji powinien zagrać!

Linki:
Gra
Kod:
http://download.wildgames.com/wildgames/fate-broadband-drm3.exe


Crack
Kod:
http://www.hot.ee/lexko3/Fate_(KORZIK.NET).rar


----------------------------------------------------------------------------------------

Neverwinter Nights: KingmakerOpis:
In a party with a cowardly Wererat, a scarred Nymph, an exiled Rakshasa, and a quick-tempered Azer, you seem to be the only normal one... but are you? Embark on a journey to face your nemesis outside the embattled ramparts of the Keep of Cyan. It is a journey that will test your loyalties and cause you to question the very bounds of life and death. Evil lurks in the war-torn keep and it's up to you to unearth it. To learn the truth, you must win the throne.
Also: This cd does not only include the module Kingmaker it also contains Shadow Guard and Witch's Wake.

Features:
# Features fan-created material made possible by BioWares Aurora toolset
# 15 hours of new NWN gameplay
# Introducing new sub-races
# Single and multiplayer gameplay

Requirements:
* Neverwinter Nights
* Hordes of the Underdark
* Internet connection while playing
* Microsoft Windows with NWN 1.64+, or Linux with NWN 1.65+
* 168 MB of disk space for install

Linki:
Kod:

Part 1 : http://www.megaupload.com/?d=RYJ4RB8W
Part 2 : http://www.megaupload.com/?d=J4FAV5SV
Part 3 : http://www.megaupload.com/?d=4U5HEI9W
Part 4 : http://www.megaupload.com/?d=U28MDGIF
Part 5 : http://www.megaupload.com/?d=H30PV38F
Part 6 : http://www.megaupload.com/?d=FH5ANY60
Part 7 : http://www.megaupload.com/?d=V8HARQ6U
Part 8 : http://www.megaupload.com/?d=6FK2JSHA
Part 9 : http://www.megaupload.com/?d=TZ07GIMK
Part 10 : http://www.megaupload.com/?d=EH72FD3D
Part 11 : http://www.megaupload.com/?d=OHZF86AK
Part 12 : http://www.megaupload.com/?d=0QAH9X2E
Part 13 : http://www.megaupload.com/?d=V52FYKP1
Part 14 : http://www.megaupload.com/?d=XA16HBQA
Part 15 : http://www.megaupload.com/?d=9CXOP023
Part 16 : http://www.megaupload.com/?d=KKSJ5IKW
Part 17 : http://www.megaupload.com/?d=3FICDLQ4
Part 18 : http://www.megaupload.com/?d=MAQCBSF0
Part 19 : http://www.megaupload.com/?d=CJQTUH3N
Part 20 : http://www.megaupload.com/?d=LUR9W5RB
Part 21 : http://www.megaupload.com/?d=OPSJD2EC
Part 22 : http://www.megaupload.com/?d=BUPMHKYB
Part 23 : http://www.megaupload.com/?d=A2HON8TO


-------------------------------------------------------------------------------
Escape from Monkey Island


Opis:
Czwarta część przygód młodego pirata z Małpiej Wyspy pełna zwariowanych korsarzy, czarnych charakterów, poszukiwaczy przygód, a także zawikłanych zagadek i rozbrajającego humoru.

Link:
Kod:
http://www.bestdownload.com/download.php?sfid=279


------------------------------------------------------------------------------------

Shadowbane

Opis:
Shadowbane to gra z gatunku MMORPG której akcja toczy się w świecie fantasy w krainie pogrążonej w chaosie po zdradzieckim zgładzeniu króla Cambruin’a...

Link:
Kod:
ftp://ftp.telecharger.com/jeux/shadowbane.exe


----------------------------------------------------------------------------------------

Star Wars Galaxies: Jump to Lightspeed

Opis:
Star Wars Galaxies: Jump to Lightspeed stanowi debiutanckie oficjalne rozszerzenie, dedykowane słynnej internetowej grze z gatunku MMOcRPG o nazwie Star Wars Galaxies: An Empire Divided. Wzbogacenie podstawowego produktu o niniejszy add-on owocuje przede wszystkim pojawieniem się w wirtualnym świecie indywidualnych statków kosmicznych...

Link:
Kod:
http://force-crusaders.org/ftp/Pliki/Gry/SWG/JTL/JTL_Setup.exe


-----------------------------------------------------------------------------------------------

ustawki.net

Opis:
ustawki.net jest grą online. Dokładniej rzecz biorąc - jest to manager online. W ustawki.net zarządzasz swoją bandą ziomów, trenujesz ich, posyłasz na ustawki i analizujesz wyniki. Wszystko po to, aby Twoi ziomali byli najmocniejsi i sławili w świecie dobre imię Twoje i klubu, któremu kibicujesz.

Link:
Kod:
http://www.ustawki.net/

------------------------------------------------------------------------------------

Lineage II: The Chaotic Chronicle


Opis:
Korea online’owym graniem silna. To już prawie fenomen – w gry sieciowe, szczególnie zaś w MMORPG grają tam miliony - w domach, w pracy, w tysiącach kafejek internetowych. Uwierzycie, że Koreańczycy zabijają się przez gry? Po prostu za długo grają i organizm pada z wycieńczenia. Wiele też było przypadków, gdy wkurzony gracz chcąc pomścić zniewagę doznaną w wirtualnym świecie, robił to w „realu”, za pomocą jakiegoś narzędzia typu pałka tudzież kosa. Paranoja, nie? ...
No, ale dzięki temu wiele firm urosło w potęgę prawie od zera, i to w rekordowym czasie. Taki na przykład NCSotf jeszcze parę lat temu był kompletnie nieznany, a teraz jest potentatem zarabiającym na jednej tylko ze swoich gier ponad 150 milionów dolarów rocznie. Nieźle, nie? No, ale i gra jest nie byle jaka – w Lineage: The Bloodpledge ludzie grają na całym świecie. I będą jeszcze grali przez parę ładnych latek, bo choć jej twórcy pracują już nad „dwójką”, to nie zamierzają wcale zarzynać swojej dojnej krowy. Właśnie dlatego, iż obie gry funkcjonować będą równolegle, autorzy zdecydowali się na kilka zabiegów, które pomogą w sukcesie drugiej części, nie odbierając jednocześnie zbyt wiele popularności pierwszej.

Zatem, Lineage II: Chaotic Chronicle nie będzie zwyczajowym sequelem, ale prequelem, osadzonym w tym samym świecie, ale o 150 lat wcześniej. Dlaczego tak? Wytłumaczenie jest banalne – nawiązując do przeszłości autorzy nie musieli brać pod uwagę dokonań graczy w „jedynce” – co by się tam nie działo, nie naruszy spójności tła społeczno-politycznego części drugiej. A ono właśnie tworzy szkielet gry, na którym wszystko się trzyma. Tak samo bowiem jak w obecnym bestsellerze, tak i w Chaotic Chronicle podstawową zasadą jest organizowanie się graczy w klany, zwane tutaj „Bloodpledge”. Tylko takie stowarzyszenie ma szansę na wywarcie jakiegoś wpływu na świat gry, a także daje jego członkom możliwość zdobycia przedmiotów, czarów i innych korzyści niedostępnych dla „niezrzeszonych”. Tylko „bloodpledge” może wypowiedzieć wojnę i tylko ona może ją prowadzić, zdobywać zamki w oblężeniach, w których biorą udział setki graczy po obu stronach. A taki zamek to nie byle co – jego posiadanie oznacza władzę nad okolicą, nakładanie podatków, decydowanie o handlu, a nawet kierowanie respawnem okolicznych potworków. Kilka klanów może połączyć się w ligę, która jest czymś na kształt narodu – a wojny między narodami to już całkiem inna bajka.

W tym wszystkim oczywiście tkwi gracz i jego postać. Ta w „dwójce” doczeka się lekkiego przefasonowania – w przeszłość odchodzi znany z części pierwszej system wspomagania niezmiennych startowych współczynników za pomocą przedmiotów. Tym razem będzie bardziej klasycznie – atrybuty, umiejętności, punkty doświadczenia, awansowanie na poziom. Ciekawym i nieszablonowym rozwiązaniem jest natomiast to, że gracz po wybraniu jednej z pięciu ras (standardowo dla fantasy – ludzie, elfy, krasnoludy, orki i mroczne elfy) decyduje tylko o ogólnych preferencjach w stylu gry – albo będzie walczył orężem, albo magią. Na wybór konkretnej klasy i profesji oraz ostateczne ustalenie cech przyjdzie czas później, gdy gracz oswoi się już ze światem i wyrobi sobie pojęcie, jakie miejsce ma w nim zająć. Autorzy nie chcą zmuszać nowicjusza do wyborów, które zdeterminują całą jego przyszłość, a których może on później żałować – bardzo słuszna idea, szkoda, że częściej nie pojawia się ona w grach, także solowych.

Największą chyba innowacją w Lineage II w stosunku do poprzednika jest zastosowanie zupełnie innego, nowoczesnego silnika graficznego. Koniec z izometrycznym 2D, witaj technologio Unreal! Wymagania sprzętowe wzrosną, rzecz jasna, ale wystarczy spojrzeć na screeny, by przekonać się, że nie bez powodu. Przepiękne, pełne detali i specjalnych efektów 3D, dopracowane do perfekcji niemalże pozwoli w końcu na rozszerzenie świata gry o powietrze – a będzie się w nim działo wiele, skoro prawie każdy z graczy, jeżeli tylko wykaże odrobinę samozaparcia i będzie mu się chciało zaliczyć masę wymaganych questów, wyhoduje sobie swojego własnego ziejącego ogniem i latającego smoka!
Sam styl graficzny także ma ulec małej modyfikacji – a to w celu lepszego odbioru gry na Zachodzie, gdzie nie wszyscy przepadają za wielkookimi mangowymi postaciami, dzierżącymi trzy razy większe od siebie miecze.

I w sumie fajnie by było w to całe Lineage II pograć, ale bardzo mało prawdopodobne, by komukolwiek w Polsce chciało (i opłacało) się to wydać. Jeżeli więc macie chętkę na tę gierkę, to pozostaje Wam tylko sprowadzenie pudła ze Stanów, i oczywiście opłacanie w zielonych papierkach comiesięcznego haraczu, eee, to znaczy abonamentu chciałem rzec...

wymagania sprzętowe:
P3 1 GHz, 512MB RAM, grafika 64 MB, 3.5 GB HDD, Internet

gatunek:
cRPG
producent:
NCSoft
wydawca:
NCSoft
data premiery:
27.04.2004

Linki:
Gra
Kod:
http://www.l2online.ru/ftp/L2Setup.exe


Path
Kod:
http://www.lineage2world.com/files/final_patch.rar


Rejestracja
Kod:
http://www.lineage2world.com/site/index.php?p=register


--------------------------------------------------------------------------------------

Carom3D


Opis:
Bardzo realistyczna symulacja bilarda, w której możemy pograć z zawodnikami z całego świata...

Link:
Kod:
http://www.carom3d.com/


-------------------------------------------------------------------------------------

OGameOpis:
Ogame to strategiczna gra symulacyjna o miedzynarodowym zasiegu. Jednoczesnie tysiace graczy gra ze soba lub przeciw sobie. Aby grac z nimi, potrzebujesz tylko zwyklej przegladarki internetowej...

O co chodzi w Ogame?
Jestes miedzygalaktycznym imperatorem, ktory przez najrozniejsze strategie, kombinacje i przedsiewziecia rozszerza swoje wplywy na inne galaktyki. Zaczynasz od jednej, wlasnej planety, na ktorej budujesz infrastrukture gospodrcza i militarna wykorzystujac dostepne na niej surowce. Poprzez badania naukowe i rozwoj otrzymujesz dostep do nowywch technologii, mechanizmow, broni... Z uplywem czasu bedziesz kolonizowac kolejne planety, handlowal, atakowal, zawiazywal sojusze z innymi wladcami, wywolywal wojny, (wspol-)rzadzil miedzygalaktycznym swiatem.

Link:
Kod:
http://www.ogame.pl/php_pl/
_________________


 
 
 
misiek9990
Newbie

Dołączył: 30 Paź 2005
Posty: 5
Wysłany: Sro 30 Lis, 2005   

Kod:
www.cda.pl/gry-online/
 
 
Mentor
Gość
Wysłany: Czw 01 Gru, 2005   

www.blackgate.xt.pl - Black Gate Jeden Z Serwerow Ultimy Online
 
 
Kurak
Gość
Wysłany: Sro 07 Gru, 2005   

www.nelderim.org - polski shard do ultimy fajna ekipa i wlasna mapa. GM czesto odpowiadaja na forum :D oraz sa przychylna na zmiany proponowane przez graczy. NELDERIM ROX . Sam gram na tym shardzie juz od 2 lat polecam :)
 
 
novy
Newbie

Dołączył: 19 Paź 2005
Posty: 46
Wysłany: Sro 07 Gru, 2005   

jeszcze do tego chyba

www.kurnik.pl
http://gryonline.wp.pl
 
 
syksyk
Gość
Wysłany: Sob 10 Gru, 2005   

gierkja z 7 planszami :) prosta latwa i przyjemna ale do czasu :D
http://www.donpixel.com/play/en/050912180926/

ktos ma pomysl jak przejsc ta plansze :| ????

 
 
ramirez_vip 
Rekrut


Dołączył: 20 Paź 2005
Posty: 1606
Skąd: 127.0.0.2
Wysłany: Sob 10 Gru, 2005   

Ja wiem jak przejść. Bardzo prosto... tylko pobaw sie kursorami w góre i w dół no i lewo i w prawo to raczej przejdziesz :)
_________________


 
 
 
syksyk
Gość
Wysłany: Sob 10 Gru, 2005   

ramirez_vip napisał/a:
Ja wiem jak przejść. Bardzo prosto... tylko pobaw sie kursorami w góre i w dół no i lewo i w prawo to raczej przejdziesz :)


no tak tak to jest jak sie nie czyta instrukcji :D nie wiedzialem ze kursorami tez mozna <lol>
 
 
tomas
Gość
Wysłany: Nie 11 Gru, 2005   

moze ktos lubi gry tego typu:) wybór jest duuuzy polecam :) http://sighma.blogo.pl/
 
 
KoRniszon
User


Dołączył: 09 Gru 2005
Posty: 95
Skąd: KRK
Wysłany: Czw 29 Gru, 2005   [HTTP] Gunbound

www.gunbound.net fajna gierka online,coś jak wormsy, duży wybor pojazdów,ranking,dużo polskich graczy i wiele wiele innych zalet.Na poczatku musicie sie zarejestrowac albo korzystac z tego loginu:
Id:dix11
haslo:plaxtor
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB Assistant
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 25