Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaki bedzie najciekawszy mecz MŚ
Autor Wiadomość
longin
Newbie

Wysłany: Sob 27 Maj, 2006   Jaki bedzie najciekawszy mecz MŚ

ja mysle
POLSKA - Niemcy

3majmy kciuki za POLSKE[/url]

zeppelin
User

Wysłany: Sob 27 Maj, 2006   

Polska - Niemcy
Argentyna - Brazylia

Snoop Dogg
Gość

Jeżeli chodzi o grupowe to Argentyna- Wybrzeże. Jezeliby pofantazjowac to Holandia- Czechy, te mecze zawsze są dobrze :D :tak:

tornado 
User

Mysle ze pierwszy mecz ktory rozegra Polska i dostanie po pupie :rofl: a licze ze wynik bedzie 1:3 ( i to nie dla naszych) :rofl:

czuken
User

Polska-Brazylia Final MS :D i zwyciestwo Polski 2:1 (Szymkowiak,Gancarczyk-Kaka)

tornado 
User

czuken napisał/a:
Polska-Brazylia Final MS :D i zwyciestwo Polski 2:1 (Szymkowiak,Gancarczyk-Kaka)

Zapomniales dopisac Rasiak 2 bramy samobojcze :rofl: :rofl:

marik33
Gość

dla nas Niemcy - Polska :D z innych grup HOLANDIA - Argentyna :shock: i Anglia - Szwecja :shy:

hops1989
Newbie

Wysłany: Sob 27 Maj, 2006   ARGENTYNA-HOLANDIA

Mysle ze to bedzie finał bo nie licze na brazylie poniewaz ostatnio zaszalała

loky89
User

ja bym chcial zeby byl mecz HOLANDIA-BRAZYLIA dla mnie to by bylo cos :P a tak to licze ze ladne widowisko bedzie POLSKA-NIEMCY bede trzymac kciuki za nasza repre :ok: ;)

Amadi
[Usunięty]

Wysłany: Nie 28 Maj, 2006   

Najciekawszy bedzie Final. Szkoda, ze teraz sie skapnalem, ze bede go ogladal na wycieczce. :/ 2 finaly LM i jeden MŚ poza domem w ciagu 4 ostatnich lat. Dlatego licze, ze bedzie ciekawy :ok:

rage6
Gość

Rozumiem , że chodzi o faze grupową bo nikt nie jest jasnowidzem . Zdecydowanie w fazie grupowej ostatnie spotkanie , które myśle będzie decydujące . Mam na myśli mecz Holandia - Argentyna , to bedzie mistrzowski poziom i gra .

dawlaw
User

tornado napisał/a:
czuken napisał/a:

Czlowieku weź się ogarnij Rasiak na pewno nie jest najlepszym napastnikiem na świecie, ale też nie jest najgorszym. Nie wiem też czy bym go zabrał na MŚ ale wielu "wielbionych" napastników przez liczne grona kibiców prezentuje gorszą chałę a Rasiak potrafi błysnąć. Ma dobry strzał i widziałem parę naprawdę ładnych goli w jego wykonaniu. A Ty jak widzę jesteś kolejną ofiarą zbiorowej histerii którą ktoś wywołał i zrobił z niego najgorszego piłkarza na świecie. To jest mało oryginalne stary. Poza tym chetnie bym Cię zobaczył na bramce przeciwko niemu. Trochę szacunku do drugiego człowieka dziecko

Amadi
[Usunięty]

dawlaw napisał/a:
Ma dobry strzał i widziałem parę naprawdę ładnych goli w jego wykonaniu.

Na treningach chyba.

Cytat:

A Ty jak widzę jesteś kolejną ofiarą zbiorowej histerii którą ktoś wywołał i zrobił z niego najgorszego piłkarza na świecie.

To jest forma protestu przeciwko jego grze w kadrze.

Cytat:

Poza tym chetnie bym Cię zobaczył na bramce przeciwko niemu.

Ale on bedzie mial naprzeciwko siebie Lehmana, a nie przypadkowa osobe.

shark!
Newbie

Chyba Holandia - Argentyna i Włochy - Czechy na te 2 mecze liczę szczególnie :) Oby było dobre widowisko :) [/b]

tornado 
User

dawlaw napisał/a:
tornado napisał/a:
czuken napisał/a:

Czlowieku weź się ogarnij Rasiak na pewno nie jest najlepszym napastnikiem na świecie, ale też nie jest najgorszym. Nie wiem też czy bym go zabrał na MŚ ale wielu "wielbionych" napastników przez liczne grona kibiców prezentuje gorszą chałę a Rasiak potrafi błysnąć. Ma dobry strzał i widziałem parę naprawdę ładnych goli w jego wykonaniu. A Ty jak widzę jesteś kolejną ofiarą zbiorowej histerii którą ktoś wywołał i zrobił z niego najgorszego piłkarza na świecie. To jest mało oryginalne stary. Poza tym chetnie bym Cię zobaczył na bramce przeciwko niemu. Trochę szacunku do drugiego człowieka dziecko

Z tego co wiem dzieckiem juz nie jestem a chetnie stanał bym nabramce bo tak sie skada ze jestem bramkarzem klubu Groszmal w Opolu :ok: A i tak bede dalej sadzil ze Rasiak to nic innego jak lamus i tego zdania nik nie zmieni

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi