Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaki bedzie najciekawszy mecz MŚ
Autor Wiadomość
czuken
User

Wysłany: Nie 28 Maj, 2006   

tornado napisał/a:
dawlaw napisał/a:
tornado napisał/a:
czuken napisał/a:
Polska-Brazylia Final MS :D i zwyciestwo Polski 2:1 (Szymkowiak,Gancarczyk-Kaka)

Zapomniales dopisac Rasiak 2 bramy samobojcze :rofl: :rofl:

Czlowieku weź się ogarnij Rasiak na pewno nie jest najlepszym napastnikiem na świecie, ale też nie jest najgorszym. Nie wiem też czy bym go zabrał na MŚ ale wielu "wielbionych" napastników przez liczne grona kibiców prezentuje gorszą chałę a Rasiak potrafi błysnąć. Ma dobry strzał i widziałem parę naprawdę ładnych goli w jego wykonaniu. A Ty jak widzę jesteś kolejną ofiarą zbiorowej histerii którą ktoś wywołał i zrobił z niego najgorszego piłkarza na świecie. To jest mało oryginalne stary. Poza tym chetnie bym Cię zobaczył na bramce przeciwko niemu. Trochę szacunku do drugiego człowieka dziecko

Z tego co wiem dzieckiem juz nie jestem a chetnie stanał bym nabramce bo tak sie skada ze jestem bramkarzem klubu Groszmal w Opolu :ok: A i tak bede dalej sadzil ze Rasiak to nic innego jak lamus i tego zdania nik nie zmieni

Na zakończenie zgrupowania w Bad Ragaz piłkarska reprezentacja Polski pokonała w towarzyskim meczu czwartoligowy szwajcarski FC Winklen St. Gallen 10:0 (3:0). Spotkanie trwało godzinę.
Cztery bramki strzelił Grzegorz Rasiak, a po trzy zdobyli Euzebiusz Smolarek i Sebastian Mila.

Polacy rozpoczęli niedzielną konfrontację w składzie: Boruc - Baszczyński, Jop, Bąk, Żewłakow - Kosowski, Sobolewski, Szymkowiak, Krzynówek - Żurawski, Smolarek.
"Po przerwie zagrali wszyscy rezerwowi, oprócz bramkarza Łukasza Fabiańskiego" - poinformował wiceprezes PZPN, Henryk Apostel.

I teraz co powiesz? Rasiak gral dokladnie tyle samo co Zurawski. Rasiak-4 gole, Zurawski-0.Oczywiscie Zuraw jest dobrym pilkarzem ,ale nie mow mi ze Rasiak jest slaby :base:

Amadi
[Usunięty]

czuken napisał/a:

I teraz co powiesz? Rasiak gral dokladnie tyle samo co Zurawski. Rasiak-4 gole, Zurawski-0.Oczywiscie Zuraw jest dobrym pilkarzem ,ale nie mow mi ze Rasiak jest slaby :base:

:rofl: Teraz to sie osmieszyles.
Ze Rasiak strzelil 4 gole kompletnym amatorom, to nie znaczy, ze nagle Zuraw nie bedzie strzelal, tylko Grzsiu bedzie krolem strzelcow. Licza sie mecze o stawke, a w tych, poki co Rasiak sie kompromituje nie robiac nic przez 90 minut

tornado 
User

Zgadza sie Rasiak gra dobrze w tych meczach co nie potrzeba :ok: Brawa dla mojego imennika :rofl:

P.S Ze on nosi moje imie :-/ to wsytd i hanba :lol:

brynol69
Newbie

Wysłany: Pon 29 Maj, 2006   

Jesli chodzi o piekny futbol to Argentyna - Holandia
O walke na boisku Szwecja - Anglia ( polamia sie kosci ) ;d

dawlaw
User

Wysłany: Pon 29 Maj, 2006   

tornado napisał/a:
Zgadza sie Rasiak gra dobrze w tych meczach co nie potrzeba :ok: Brawa dla mojego imennika :rofl:

P.S Ze on nosi moje imie :-/ to wsytd i hanba :lol:

Tylko lolki Rasiak nie grał tyle meczów co chociażby Żuraw czy Franek a pamiętam obu początki w reprezentacji jak nie potrafili sie przełamać tylko, że wtedy nikt nie twierdził, że są "najgorszymi napastnikami na świecie".

Tornado ale tak się zachowujesz. Poza tym bez urazy ale Groclin, Southampton czy przez moment West Ham to jednak większe osiągnięcia niż jakiś tam klubik w opolu. Przepraszam ten groszmal to jakiś lokalny producent mydła szarego?

bp
Gość
Wysłany: Wto 30 Maj, 2006   

Myśle jednak że Polska-Niemcy :tak:

bowie 
VIP

Wysłany: Pon 05 Cze, 2006   

Najbardziej będę przeżywał mecz POLSKA : SZWABY

A dobry mecz może być HISZPANIA : UKRAINA

mateusz_1991r
User

Wysłany: Sob 17 Cze, 2006   

Dla mnie najciekawszy będzie mecz Brazylia-Argentyna o ile oczywiście do niego dojdzie na tym mundialu.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi