Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Polska - Niemcy

Jak zakończy się drugi mecz polskich piłkarzy na Mundialu z Niemcami?
Polska rozgromi Niemców
9%
 9%  [ 3 ]
Wygra Polska
9%
 9%  [ 3 ]
Remis
15%
 15%  [ 5 ]
Wygrają Niemcy
24%
 24%  [ 8 ]
Niemcy rozgromią Polaków
42%
 42%  [ 14 ]
Głosowań: 0
Wszystkich Głosów: 33

Autor Wiadomość
tornado 
User

Wysłany: Sob 10 Cze, 2006   

Moze Niemcy dadza nam wygrac po znajomosci ale i tak nawet jak by dali to te trole bede miec porazke w ostatnim meczu :-) :rofl:

mleczarek
User

Zaznaczyłem wygraną Niemiec 4:0 ale pozostają mi marzenia o wygranej naszych :D Kupię sobie dużo browarków i jakoś to przeżyję może stanie się cud :lol:

Kawa
Gość

Ja myślę, że będzie remis, choć mogli by wygrać. Są w stanie ale chyba nie będą potrafili.
Jeżeli chcą wyjść z grupy to muszą zremisować i wygrać z Kostaryką. A to nie będzie takie proste.

Amadi
[Usunięty]

4 lata temu bylo podobnie - 1 mecz bez walki, 0:2
Ale w drugim meczu walczyli! Grali! Dlatego trzeba wierzyc w ten upragniony remis! :tak:

rayven89
Gość

Mimo wczorajszej porażki wierze jeszcze w Polski zespół,niemożemy grać tak jak z Ekwadorem! Musimy zagrac ofensyfnie,chciałbym bardzo zebysmy wygrali albo żeby przynajmiej byl remis.

Kawa
Gość

Wóz albo przewóz. Na ten mecz muszą postawić wszystko na jedną kartę. Nie ma innego wyjścia, bo Niemcy to najsilniejsza drużyna tej grupy.

dawlaw
User

Tylko na pewno muszą być poważne przemeblowania w składzie. Z dobrej strony pokazal się Jeleń, Brożek też na pewno lepiej niż cała reszta drużyny. Ja bym postawił na 4-4-2 z Brożkiem i smolarkiem w ataku, Żurawiem zamiast Szymka,Jeleniem i Krzynówkiem na skrzydłach. Jako defensywny lepszy chyba jest Radomski. W obronie zaryzykowałbym i zamiast Baszczyńskiego dałbym Gancarczyka lub Bosackiego. Trzeba ryzykować ale i tak pewnie dostaniemy gładko w dupę :rofl: :rofl: :rofl:

maciekmaj
Gość
Wysłany: Nie 11 Cze, 2006   

mysle ze NIEMCY 0:5 POLSKA :rofl:

i to bedzie odrodzenie :D

Stesz
User

Wysłany: Nie 11 Cze, 2006   

Po meczu z Ekwadorem jakoś trudno mi o optymizm i to nie dlatego, że przegraliśmy, ale dlatego, że graliśmy na żenującym poziomie. Obawiam się, że Niemcy wybiją nam z głowy MŚ na długie lata. Chociaż przed meczem z Ekwadorem byłem pewien zwycięstwa, a przegraliśmy - może i tym razem się mylę?

Raben
User

Wysłany: Pon 12 Cze, 2006   

A ja dalem, ze polska ich rozgromi. A co, teraz tylko zakupic alko i czekac na nastepny powod do popijawy :rofl: :rofl:

A tak na serio to szkoda, ze w Niemieckim ataku graja polacy. Klose i Podolski. Jeden z Opolo drugi bodajrze z Gliwic. Gdyby jeszcze mieli tam Smolarka ( ten akurat wybral Polske ) to niezla ekipa do spuszczania manta innym. Swoja droga Szkoda mi go troche bo robil na boisku za 2 a nawet 3 ale reszta mu nie doruwnywala. Alez on ma technike. Miejmy nadzieje, ze teraz odrazu wpuszcza Jelenia. To bedzie mial do kogo podawac. Pozjemy zobaczyly ale piwko i tak trzeba zakupic. Obym tylko dostal wolne w robocie na srode.

p.s. o ktorej jest ten meczyk, tez o 21 ?

Kawa
Gość
Wysłany: Pon 12 Cze, 2006   

Jak ktoś będzie wiedział to niech poda wyjściową jedenastkę.

Snoop Dogg
Gość
Wysłany: Wto 13 Cze, 2006   Cantalejo poprowadzi mecz Niemcy - Polska

Hiszpan Luis Medina Cantalejo będzie sędzią głównym meczu Niemcy - Polska w piłkarskich mistrzostwach świata. Spotkanie grupy A odbędzie się w środę, 14 czerwca w Dortmundzie (godz. 21.00).

Na liniach pomagać mu będą rodacy Victoriano Giraldez i Pedro Medina.

Cantalejo "zasłynął" dwa lata temu, kiedy podczas meczu Ligi Mistrzów Liverpool - Graz AK zapomniał pokazać czerwoną kartkę piłkarzowi austriackiej drużyny Rene Aufhauserowi, mimo że dał mu dwie żółte kartki.

Niezły agent :hyhy: :ok:

Raben
User

Wysłany: Wto 13 Cze, 2006   

Kazdemu moze sie zdarzyc. Ja kieys szedlem na parter 2 godziny. Do klatki mnie koledzy odprowadzili ale potem 9 schodkow mnie juz rozwalilo. A moral z mojej wypowiedzi jest taki. Kazdy ma czasami slabszy dzien. :hyhy:

Kawa
Gość

Raben napisał/a:
Kazdy ma czasami slabszy dzien. :hyhy:

:rofl: :ok:

A co do tego sędziego to jest dobry :rofl: :hyhy:

Kel
User

ja dałem że zostaniemy rozgromieni , niech zwolnią trenera, zatrudnią jakiegoś wfmana a za reszte kasy wykupią sędziów :D

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi