Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kibic pozywa Janasa, chce 10 tysięcy złotych
Autor Wiadomość
Snoop Dogg
Gość
Wysłany: Wto 13 Cze, 2006   Kibic pozywa Janasa, chce 10 tysięcy złotych

Zygmunt Jan Prusiński z Ustki domaga się przed sądem, by trener Paweł Janas zapłacił mu odszkodowanie w wysokości 10 tysięcy złotych za straty moralne spowodowane występem polskiej reprezentacji ma mundialu w meczu z Ekwadorem.

Jan Prusiński uważa, że występ Polaków skompromitował nasze państwo, a u niego jako wiernego kibica spowodował krańcową frustrację i załamanie nerwowe. Mieszkaniec Ustki jest zdania, że całą odpowiedzialność za fatalną postawę naszych piłkarzy na mundial ponosi Paweł Janas. Dlatego zdecydował się złożyć w sądzie okręgowym w Warszawie pozew przeciwko selekcjonerowi polskiej reprezentacji.

Jan Prusiński żąda także rekompensaty za poniesione straty materialne. Jak wyjaśnił, mecz oglądał razem ze znajomymi w swoim wyremontowanym, przygotowanym na wynajem, mieszkaniu. Jego goście, jak zaznaczył "wspaniali ludzie", wzburzeni rezultatem meczu rzucili butelką soku o ścianę. "Ludzie nie wytrzymują takich napięć" - skwitował Jan Prusiński.
Kibic z Ustki nie wyklucza, że wycofa pozew, jeśli polska reprezentacja wygra mecz z Niemcami.

Zygmunt Jan Prusiński to poeta i znany w Ustce i Słupsku ekscentryk. Był działaczem Polskiej Partii Biednych.

Amadi
[Usunięty]

Wysłany: Wto 13 Cze, 2006   Re: Kibic pozywa Janasa, chce 10 tysięcy złotych

snoop dogg napisał/a:

Zygmunt Jan Prusiński to poeta i znany w Ustce i Słupsku ekscentryk. Był działaczem Polskiej Partii Biednych.

We lbie mu sie popier****lo. Takich idiotow tylko wysmiac, bo nic im nie pomoze

kjel
[Usunięty]

Wysłany: Wto 13 Cze, 2006   

Cytat:
We lbie mu sie popier****lo. Takich idiotow tylko wysmiac, bo nic im nie pomoze

Zawsze to jakaś wesoła odmiana w naszej szarej rzeczywistości. Jeden skacze z okna, drugi biegnie do sądu.

tornado 
User

Wysłany: Wto 13 Cze, 2006   

Widzialem to w telewizji niezle ma koles w glowie ale ja wygra to ja pierdziele tez Janasa pozwe :D:

rage6
Gość
Wysłany: Sob 24 Cze, 2006   

Nie jest to do końca normalne ale go rozumiem. Można dostać szału jak się ogląda po raz setny jak nieudaczniki nie potrafią sobie poradzić na boisku. W Stanach Zjednoczonych ludzie sądza się każdy z każdym i o wszystko więc dlaczego by nie spróbować w Polsce posądzić się z Janasem. Sądy są dla ludzi, a może uda się typowi wygrać z Janasem i dostanie to odszkodowanie. Kto wie, ja mu kibicuje bardziej niż reprezentacji Polski. :ok:

Traceur_brk
User

Wysłany: Nie 25 Cze, 2006   

Jestem z nim calkowice duchem :lol2:
Mam nadzieje ze wygra ta sprawe :D

execute99
User

Wysłany: Nie 02 Lip, 2006   

Gosc ma racje :D hehehe

jpG
Newbie

Wysłany: Pią 14 Lip, 2006   

jak wygra to bedzie git a ma ktos do niego numer koma bo chcial bym do działy isc :rofl: :rofl: :lol2:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi