Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
TVP czy POLSAT

Kto, wg Was lepiej komentuje?
Szpakowski z kolegą
57%
 57%  [ 12 ]
Polsatowska Ekipa
42%
 42%  [ 9 ]
Głosowań: 0
Wszystkich Głosów: 21

Autor Wiadomość
Snoop Dogg
Gość
Wysłany: Sob 17 Cze, 2006   TVP czy POLSAT

Kto, wg Was lepiej komentuje Szpakowski czy Iwanow ?

----------------------------------------------------

Wymiękam jak słysze tych ciuli z polsatu. ".Drogba zagrał ostro, niczym zawodnik warszawskiej legii, Wojciech Szala." Brak mi słów. Szpaku rządzi :res:

Stesz
User

Wysłany: Sob 17 Cze, 2006   

Jak słyszę Szpakowskiego, zwłaszcza w duecie z Mielcarskim, to aż mnie coś skręca, ten facet jest gorszy nawet od gry naszej reprezentacji w meczu z Ekwadorem. Borek z Kołtoniem są najlepsi, ich można słuchać i być pewnym, że nie będą opowiadać głupot, tylko mądrze skomentują to, co dzieje się na boisku. Iwanow jest już trochę bardziej drętwy, ale na pewno lepszy od Szpaka. O reszcie komentatorów z TVP i Polsatu nie ma co wspominać, są albo gorsi od Szpaka, albo po prostu są.

godsmack6
Newbie

Wysłany: Wto 20 Cze, 2006   

Nie ma lepszych niż Borek z Kołtoniem. Moze i Szpakowski robi wiekszy dramat ale robi mase bledow. Przecioez strzela Smolarek a on mowi cudowny strzal Włodzimierza Smolarka :P A tekst Borka to są jaja co gra yaya Toure :P był znacznie lepszy.

rage6
Gość

Kołtoń i Borek są obecnie najlepsi. Wiedzą najwięcej , znają się na piłce ich komentarz jest ciekawy i obiektywny. Wtedy kiedy trzeba krytykują np. reprezentację Polski , a nie jak to jest w przypadku komentatorów tvp 1 mówią, że jest całkiem nieźle i nie ma się co martwić. Wogóle jeżeli chodzi o mundial to studio Polsatu jest o wiele , wiele ciekawsze. Jak widze Gmocha na tvp 1 od razu przełączam. Co prawda na Polsacie też jest relikt - Strejlau ale on jest dużo lepszy niż Gmoch, lepiej się go słucha i wydaje się nie być aż tak zacofany jak całe tvp 1 :) :ok:

Amadi
[Usunięty]

Po kazdym meczu mozna zebrac 5-10 zabawnych wypowiedzi Szpako'o i poprawiac tym humor.
Nawet w FIFIE 06 robili bledy, np: "Popatrzyl sie, rozejrzal. Do kogo zagra?"

Kawa
Gość

Zdecydowanie Borek i Kołtoń :ok:

A najlepszy jest Trzeciak, czasami jak mówi to mam wraźenie jakby płakał. :rofl:

el Menel
Newbie

Wysłany: Pią 23 Cze, 2006   

Trzeciak wg mnie jest ok. W porównaniu z Mielcarskim- bije go na głowę. Mirek zna się na piłce i rzadko kiedy pieprzy głupoty.gdy komentuje ze Szpakiem, to widać braki u Darka. Szpakowski wg mnie nie zna się na współeczesnej piłce, jego wiedza zatrzymała się w połowie lat 90-tych. A komentator powinien wymiatać. Tak jak Borek i Kołtoń, którzy mimo częstych głupot-mają pojęcie o piłce. Chociaż ostatnio dowiedziałem się od nich, że mówi się "JOHAN KRAUF", a nie "Johan Krojf lub Krujf", już na siłe takie bzdury :]

Snoop Dogg
Gość

Podobnie jak Filip Kokii :lol:

krawy
User

zdecydoanie wole tych z polsatu tylko sobie przelaczam na aanalizy na 1 i wolam mlodszego brata zeby sobie gmacha obejrzal bo jest jeszcze mlody i lubi ogladac glupoty

janek666
Gość
Wysłany: Sob 24 Cze, 2006   

jeżeli chodzi o ekspertów to Gmocha lubię słuchać i Engel czasami też robi ciekawe te analizy na puplicie czy jak tam zwał, komentatorzy ,zdecydowanie duet Borek -Kołtoń,choć myslę dobrze że tvp "wpuściła do pomocy komentowania meczy" Trzeciaka i Mielcarskiego.Gmoch jednak biję chyba jednak i tak wszystkich na głowe -śmiesznie, ciekawie, fachowo.

A jeszcze musze dodać coś bo tak "jedziecie " na tego Szpakowskiego.PrAwie wszyscy go krytykujecie moim zdaniem bezsasadnie.Po pierwsze wpadki słowne.Nie ma komentatora co by ich nie miał,znani komentatorzy tacy jak Zimoch ,Szaranowicz, Jóżwik dobrze wiecie ze kilka ich słynnych wpadek krązy chocby po necie.Jakbyście"napieprzali przez 90 min o meczu non stop to byscie sie sami zdziwili co byscie pozniej usłyszeli.Po drugie,ja bym tak wiedzy Szpakowskiego nie negował.On jeżdził na mundiale jak jeszczxe wielu z Was nie było na świecie i pewnie zaden obecnie komentator nie pochwali sie podobnym wynikiem nie mówiąc juz o meczach klubowych.I wcale nie jest tak że niby mówił że reprezentacjja jest ok lub że nic się nie dzieje itp.Jak ktos nie wierzy niech sobie puści komentarz Szpaka po koncowym gwizdku w meczu z Kostaryką.No to chyba tyle w tym temacie.pozdro
Ostatnio zmieniony przez janek666 Nie 25 Cze, 2006, w całości zmieniany 3 razy  

forsberg
User

Wysłany: Nie 25 Cze, 2006   

Dla mnie duet Borek - Kołtoń jest nie do przebicia. Tylko ewentualny duet Mielcarski - Trzeciek mógłby się z nim równać.

Dodano po 6 min:

A Szpakowski ??? Wg. mnie powinien paść owce a nie zabierać się za komentowanie meczy. Czasami jednak gdy go słucham to nie moge powstrzymać się od śmiechu z jego nieustannych pomyłek. "Na trybunach cesarz Beckenbauer, jeden z dwoch ludzi na Ziemi, ktorzyzdobyli mistrzostwo swiata jako pilkarz i jako zawodnik" - Dariusz Szpakowski, TVP :rofl:

whelan 
User

Wysłany: Pon 26 Cze, 2006   

Tak samo jak wszyscy Borek i Kołtoń. Borek dobrze komentuje mecz a czesto włacza sie Kołtoń i mowi rożne ciekawostki. Studio na Polsacie jest 100razy lepsze niz na TVP jak widze Gmocha ktory przeprowadza analize to odrazu zmieniam kanał bo to jest nie do wytrzymania natomiast na Polsacie Strejlau bardzo fajnie tlumaczy. TVP :down: :down: :down:

Adolf
Newbie

Kołtoń i Borek - The Best

ezwu
User

Wole komentarz na TVP bo na polsacie to pierniczą bez sensu choć jak szpaq sie rypnie to też można pozlewać Trzeciak-Mielcarski są najlepsi

execute99
User

Wysłany: Czw 29 Cze, 2006   

Szpakowski RULEZ wedlug mnie poprostu jest lepszy

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi