Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z xboxem POMOCY!
Autor Wiadomość
toffi
Gość
Wysłany: Wto 20 Cze, 2006   Problem z xboxem POMOCY!

Siemanko kupilem przerobionego alladinem xboxa (crystal wersion) i wszystko bylo ok dopuki nie zaczolem z nim kombinowac
a mianowicie wpadlem na pomysl zeby sobie zainstalowac na nim linuxa (goentoox) i przez przypadek zflashowalem mu biosa , i pozniej to juz polecialo konsola sie zrestartowala jak sie wlaczyla to sie wylaczyla i tak chyba ze dwa razy i na koncu wyskoczyl zielony ekran i mi wypisuje ze serwis requaied (wymaga serwisu) w lewym gornym rogu wyskakuje error 05 . Jak to naprawic ??bo ja na dobra sprawe nawet nie wiem ktory bios zflashowalem czy tez na eepromie czy ten z alladina w kazym badz razie moj x nie dziala i nawet bootowalne plytki na nim juz nie startuja. BLAGAM O POMOC !!!!!!!!!!!!!!

szpaq
User

Wysłany: Wto 20 Cze, 2006   

->http://www.konsola.pl/forum/ tu ktoś ci na pewno pomorze, lecz sądze że bedziesz musiał dać do serwisu, na tamtym forum są ludzie którzy naprawiają konsole. Pozdro

primax
Gość
Wysłany: Sro 21 Cze, 2006   

Gdy zypałeś cały system x-boxa chociaż malo osob to umie :rofl: musisz zainsalowac nowe menu a nie jakiegos linuxa ktory sie tnie ;]

toffi
Gość
Wysłany: Pią 23 Cze, 2006   

primax napisał/a:
Gdy zypałeś cały system x-boxa chociaż malo osob to umie :rofl: musisz zainsalowac nowe menu a nie jakiegos linuxa ktory sie tnie ;]

NO to powiedz mi w takim razie jak mam to zrobic skoro nie czyta zadnych plytek nawet tych bootowalnych a tak a propo gentoox sie nie tnie bo juz go mialem na innym x-sie i jest to wersja specjalnie dla xboxa stworzona

Dodano po 1 min:

szpaq napisał/a:
->http://www.konsola.pl/forum/ tu ktoś ci na pewno pomorze, lecz sądze że bedziesz musiał dać do serwisu, na tamtym forum są ludzie którzy naprawiają konsole. Pozdro

dzieki stary juz sie zarejestrowalem i czekam na pomoc moze sie uda

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi