Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Graham Poll
Autor Wiadomość
czuken
User

Wysłany: Pią 23 Cze, 2006   Graham Poll

Jak ktoś oglądał wczorajszy mecz Chorwacje vs Australia, to będzie wiedział o co chodzi. Graham Poll - antybohater tego spotkania, kompletnie nie panował na boisku, jego każdej decyzji nie będe opisywał, ale wspomnę tylko o najbardziej kontrowersyjnej. Josip Simunic, reprezentant Chorwacji, dostał trzy żółte kartki, w jednym meczu, a tylko jedną czerwoną. Gdy sędzia pokazał mu drugą żółtą kartke (90 min.) Chorwat zaczął schodzić z boiska, lecz zauważył, że sędzia nie wyciągnął czerwa i pozostał na boisku. W doliczonym czasie gry (94 min.) dostał trzecią żółtą kartke i wtedy dopiero sędzia pokazał mu czerwień. I teraz mam pytanie, załóżmy że po tej drugiej żółtej kartce, przy stanie 2-2, Simunic strzela gola dającego awans Chorwacji, co by się wtedy stało ? co by zrobiła FIFA ? Przecież w 90 minucie spotkania powinien opuścić boisko, a jednak strzelił decydującą bramkę. Oczywiście nie stało się tak, ale jeżeli taka sytuacja miała by miejsce to jaki wynik by został uznany, ten na boisku czyli 3-2 czy 2-2 ? Jeżeli ktoś zna odpowiedź na moje pytania, bardzo prosiłbym o napisanie, z góry dziękuje.

PS: Simunic oczywiście nie strzelił tego gola, a awans wywalczyła Australia, ale fikcyjna sytuacja, którą opisałem, była potrzebna do przedstawienia mojego problemu.

Chcialbym poznac wasze zdanie na ten temat :ok:

LD 
VIP

Wysłany: Pią 23 Cze, 2006   

gdybanie.

- http://www.SilentNotes.com/
- http://rmvboard.pl/

Stesz
User

Nie wiem, co by się stało w takiej sytuacji, ale tak sobie myślę, że Simunic powinien trafić do księgi rekordów Guinnesa, chyba nikt wcześniej nie dostał aż trzech żółtych kartek w jednym meczu :rofl:

Jarek
Rekrut

no nie wierze :lol: :lol: naprawde ? dajcie jakiegos linka do raportażu z tego :rofl:

Stesz
User

http://mundial.onet.pl/65...,wiadomosc.html i wszystko jasne :rofl:

rage6
Gość
Wysłany: Sob 24 Cze, 2006   

Widziałem tą zadyme i przyznam, że ten sędzia już nie powinien nigdy prowadzić żadnego ważnego spotkania na arenie międzynarodowej. Przez ostatnie 10 minut wogóle nie panował na boisku, a w momencie kiedy pokazał drugą żółtą i nie wyciągnął czerwonej Simunic i tak nawet nie miał zamiaru schodzić z boiska. Kiedy w tej 93 minucie dostał trzecią żółtą no i w końcu czerwoną kartke też nie chciał zejść z boiska zaczął pyskować i coś nawijać do tego sędziego. Trenerzy Australijscy i cała ławka rezerwowych po prostu wbiegła na boisko przy tym chaosie cieszyć się awansem, a sędzia nawet nie zagwizdał końca spotkania. Australijczycy uznali po prostu, że już koniec meczu. Sędzia nie zagwizdał końca, został on oznajmiony wbiegnięciem ekipy Australijskiej, która uznała że sędzia nie panuje nad spotkaniem. :rofl:

mateusz_1991r
User

Wysłany: Sob 24 Cze, 2006   

Ja myślałem że FIFA wybrała najlepszych sędziów.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi