Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Byką Wstemp wsbroniony ;)
Autor Wiadomość
aXeL X 
Super-mod

Wysłany: Czw 01 Gru, 2005   Byką Wstemp wsbroniony ;)

LINK: Bykom - Stop !! :D

Czasem denerwuje mnie, jak czytam ciekawy temat/post i widze dórzo błenduf. :D

prof. Miodek, ktory czasem tu zaglada ;) skarżył mi sie, ze dlużej nie wytrzyma czytania postow. w ktorych som byki :D

pozdrawiam Forumowiczow, Polonistow i prof. Miodka :D

karwin
Gość
Wysłany: Czw 01 Gru, 2005   

Aaaaa no wiadomo rze ci ludzie muszom popelniac blendy bo bes blenduw swiat by przestal istniec :D

michaup
User

Ja z dyktand zawsze miałem słabe oceny, ale niektórzy specjalnie robią błędy, żeby zwrócić na siebie uwagę. :-x

karwin
Gość

Ortografia to moja mocna strona,że tak powiem i z dyktand zawsze miałem 5. Jedyną zła ocena jaką dostałem z dyktanda to była -4 :D

koala
Gość

ja juz nie moge na to patrzec i dlatego mam taka opcje jak cenzura slów i dlatego juz nie bedzie byków w stylu który :D , poprostu zamienia słowo w którym zrobiliscie błąd ,

jak macie takie słowa z którymi macie problemy lub widzicie ze ludzie popełniaja czesto błedy w tym slowie , to podawajcie, zrobie podmiane ;)

Kituch
User

koala napisał/a:
ja juz nie moge na to patrzec i dlatego mam taka opcje jak cenzura slów i dlatego juz nie bedzie byków w stylu który :D , poprostu zamienia słowo w którym zrobiliscie błąd ,

jak macie takie słowa z którymi macie problemy lub widzicie ze ludzie popełniaja czesto błedy w tym slowie , to podawajcie, zrobie podmiane ;)

Dobra Koala :D :rofl: ja z dyktand to zawsze mam ndst :D inaczej nie było :)

P.S. Koala a jak ktoś jest dyslektykiem :D ?

koala
Gość

no wiec mowie , podaj slowa z ktorymi masz problem i zrobie autokorekte

maciek
User

no ja np. nie uznaje takie czegos jak dyslektyk zaniedlugo kurrde powiedza ze ludzie maja dysmózg i na tescie beda miec wiecej czasu o 3 godziny

dla mnie dysleksja czy jeszcze jakas podobna sciema to wielkie g*wno :down: wymyslone przez tych co im sie uczyc niechce (leń)

koala
Gość

jestem tego samego zdania , nieczytanie ksiazek do tego prowadzi
Ostatnio zmieniony przez koala Sro 28 Gru, 2005, w całości zmieniany 1 raz  

Kituch
User

maciek napisał/a:
no ja np. nie uznaje takie czegos jak dyslektyk zaniedlugo kurrde powiedza ze ludzie maja dysmózg i na tescie beda miec wiecej czasu o 3 godziny

dla mnie dysleksja czy jeszcze jakas podobna sciema to wielkie g*wno :down: wymyslone przez tych co im sie uczyc niechce (leń)

Prawdziwy dyslekty to ten który ma tylko problemy z pisaniem :D a z innych przedmiotów jest mózgiem tak jak moja kumpela z klasy :) jest dylektyczką z Polaka ma słabe oceny a z innych przedmiotów to same 5 :)
ja najczeście pisze tak jak słysze :lol: :P

Czarna Błyskawica
Gość
Wysłany: Pią 02 Gru, 2005   

ja mam 4,5 z dyktand i jest spox błędów nie popełniam ort. pozdro profesora Miodka

focus
Gość

Cytat:

dla mnie dysleksja czy jeszcze jakas podobna sciema to wielkie g*wno wymyslone przez tych co im sie uczyc niechce (leń)

Rozumiem Twoja opinie, to przez ignorantow, ktorym sie sprawdzic ort nie chce przed wyslaniem tylko dorzuca na koncu "jestem dys i mozecie mi ... " . Ale prawda jest inna , dysortograf i dyslektyk maja problemy z pisaniem wyrazow mimo tego, ze swietnie znaja zasady ortografii. Posluze sie swoim przykladem. Jestem dyostografikiem od ladnych paru lat, ale walcze z tym nie popelniam juz prawie bledow ale to tylko, przez to, ze sprawdzam posty po pare razy. Niestety i tak zdaza mi sie cos przekrecic. Ale przez "dyslektykuf" samozwancow , jestesmy wszyscy postrzegani za lenie itp. :/ ale tak naprawde to sa osoby, ktore mimo duzego wysilku nie sa wstanie poprawic swojej ortografii :( i uwierz mi, ze napewnoprzykro im bylo by uslyszec, ze to wielkie gowno, sam tez bym wolal, zeby to byla sciema i nie mialbym problemow z ortografia.Ale tak nie jest, nie bylo i nie bedzie. Zatem pamietajcie sa dysortografowie i idioci, i wypadalo by ich umiec odroznic.
Pozdrawiam
FocUs

melanzystka
User

ja w gimnazjum zdobyłam tytuł Mistrzyni Ortografii, bo miałam najlepsze oceny z dyktand :D

michal_vp
Gość
Wysłany: Sro 28 Gru, 2005   

moze sam nie pisze super poprawnie ale strasznie denerwują mnie błedy w takich wyrazach jak pUźniej itd.... czasem mam sam jakiej problemy i zastanawiam sie nad wyrazem, ale staram sie to poprawiac, i co do intrepnukcji to np ostatnio nauczyłem się, że przed "że" robi się przecinek :P Jeszcze wkurzajace jest "przyszłem", na to jestem strasznie wyczulony i kazdego poprawiam :P

karwin
Gość
Wysłany: Sro 28 Gru, 2005   

koala napisał/a:
jestem tego samego zdania , nieczytanie ksiazek do tego prowadzi

Ja w ogóle nie czytam książej...No chyba,że jakieś komiksy albo czasopisma komputerowe :rofl: Jedyne 3 książki jakie przeczytałem podałem w temacie o ulubionej książce :lol:

Odpowiedz do tematu