Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pojedynek rewolucji

Kto wygra pojedynek rewolucji
Nintedno Wii
8%
 8%  [ 6 ]
Sony Playstation 3
58%
 58%  [ 41 ]
Microsoft Xbox 360
32%
 32%  [ 23 ]
Głosowań: 0
Wszystkich Głosów: 70

Autor Wiadomość
krisbill
User

Wysłany: Czw 13 Lip, 2006   Pojedynek rewolucji

Który z tych konsol bedzie najpopularniejsza narazie sławę przejeła konsolka giganta z Redmont X360 a może po premierze ps3 się to zmieni ale Wii pokona wszystkich! Kto wg was wygra pojedynek bo ja uważam że Wii podbije rynek japoński a ps3 opanuje europę wraz z usa a mimo to że x360 jest już dostępny od jakiegoś czasu i jest tańszy od ps3 o 1000zł (jak narazie) to zostanie w szarym końcu ale pewnie się mylę trudno jest się przesiąć z x360 na ps3 ponieważ cena jest oszałamiająca a jak ktoś już wydał te 1600zł na x360 to nie wyda 2600zł na ps3!

Bio_Hazard
[Usunięty]

Wysłany: Nie 13 Sie, 2006   

krisbill zacznijmy od tego ze ps3 ps2 sp1 to przereklamowane Guwna ta firma wogule niepowinna pchac ps3 na rynek boto bedzie crap Nintendo rox mam gamecubea wspaniala konsola i bije na glowe ps2 gra roku Resident Evil:4 wyszla na gamecube'a a na ps2 o pul roku puzniej<hahaha> do tego musieli ja poobcinac troche i pogorszyc bo dupny ps2 byl zaslaby zeby taka gre ruszyc hahaha smieszne to jest proste ze Wii pobije wszystkie konsole na glowe (psa'2-1 ma tyle osob bo bo to przereklamowana firam tylko nooby kupuja se ps2 i odrazu ripper i piraty jasne niech laser pada po 2 latach :hyhy: 0 szacunku dla ludzi kupujacych piraty!

tornado 
User

Wysłany: Nie 13 Sie, 2006   

Bio_Hazard napisał/a:
krisbill zacznijmy od tego ze ps3 ps2 sp1 to przereklamowane Guwna ta firma wogule niepowinna pchac ps3 na rynek boto bedzie crap Nintendo rox mam gamecubea wspaniala konsola i bije na glowe ps2 gra roku Resident Evil:4 wyszla na gamecube'a a na ps2 o pul roku puzniej<hahaha> do tego musieli ja poobcinac troche i pogorszyc bo dupny ps2 byl zaslaby zeby taka gre ruszyc hahaha smieszne to jest proste ze Wii pobije wszystkie konsole na glowe (psa'2-1 ma tyle osob bo bo to przereklamowana firam tylko nooby kupuja se ps2 i odrazu ripper i piraty jasne niech laser pada po 2 latach :hyhy: 0 szacunku dla ludzi kupujacych piraty!

A nie lepiej zaczac od tego ze takich jak TY nie powinno sie w puszczac na forum z taka pisownia. Co do tematu mysle ze po wyjscu PS3 podbije rynek

bakus
Rekrut

Wysłany: Wto 15 Sie, 2006   

Według mnie PS3 podbije rynke :D Zawsze byłem zwolennikiem foirmy Sony i Playstationów :P
Cytat:
tylko nooby kupuja se ps2

Ja kupiłem i jestem zadowolony :P A noobem raczej niejestem. Na PS2 niemam żadnego pirata :P Coprawda mam 3 gry no aloe. Teraz czekam aż wyjdzie PS3 i gry na PS2 potanieją i wtedy zaczne kupować więcej gierek :P

szpaq
User

Wysłany: Pon 21 Sie, 2006   

wszystkie konsole są dobre, mam respekt do sony bo zaczynałem od ps1 a teraz ps2 i w przyszłości (jak stanieje do ceny conajmniej 700 zł i będzie można ją przerobić) ps3. Wii tez jest ciekawą konsolą (gdyby nie ta nazwa.) ma ciekawy pad ,czy coś co przypomina pad :P

Snoop Dogg
Gość
Wysłany: Pon 21 Sie, 2006   

Mam PS2 i PSP. Nie mam zamiaru kupować xboxa. Sony robi to dobrze, i jestem do tego w 100% przekonany. A Nintendo, to największe ścierwo jakie może być. Nie wygląda, odpada pod względem technicznym i jest b. mało gier. A jak są to cienizna :]

Dj Sonsiad
Newbie

Wysłany: Sro 06 Wrz, 2006   

Jak dla mnie to tylko Nintendo Wii mozna nazwac Rewolucją bo wnosi razem ze swoim nowym kontrolerem naprawde kupe swiezosci i innowacji a takie ps3 tylko probuje kopiowac pomysl kontrolera i to z marnym skutkiem :P Grafika to nie wszystko. liczy sie gameplay, a tego coraz bardziej brak. Nintendo zawsze tryskalo grywalnoscia i bedzie. Trzymam kciuki za Wii.moze sobie kupie hehe.

misiokicio
[Usunięty]

Wysłany: Czw 26 Paź, 2006   

Ja uzywam Xboxa 360 juz od kilku miesiecy i uwazam ze grafa jest zarabista a na HD to juz wogule!
ps3 jest za droga i przereklamowana.
a wii to dopiero chlam tylko na malych dzieci bo nintendo wiekszosci robi to dla glupich gierek i ten pilocik to tez przegiecie!

siwy120
User

Mi sie wydaje ze PS3 podije wszystkie konsole swoją doskonałoscią i w sprzedazy tez bedzie lepiej konsolka Sony jest bardziej zareklamowana i posiada swoją renome.Jestm za PS3

krisbill
User

Ostanio dowiedziałem się, że 2000 egzemplarzy ps3, wróciło do producenta ponieważ miały jakieś wady!

Rob1N
User

Wysłany: Sob 28 Paź, 2006   

Wg mnie trudno powiedzieć. Teoretycznie najlepszy będzie PS3 (tak przynajmniej wynikało z planów MS) ale jego cena może skutecznie odstraszyć. Xbox ma przewage bo istnieje już dość długo, natomiast Wii zdecydowanie zawładnie rynkiem azjatyckim na którym to zawsze rekordy biją konsolki nintendo.

Homie123
Gość
Wysłany: Sob 28 Paź, 2006   

Siemanko wedlug mnie no to Xbox360 bedzie lepszy i wogole tak samo jak teraz bylo w przypadku PS 2 jak sie przerabia na piraty no to pozniej wogole laser kleka i wogole a xbox zawsze konkretna i porzadna maszynka :D

kropkacompl
Newbie

Wysłany: Pią 24 Lis, 2006   

Jak dla mnie Xbox3600 wymiata. Posiadam go od jakiegoś czasu i wcale się nie zawiodłem.Ps3 to po pierwsze już dość wyrobiona marka wiec samo przez się rozumie się jego popularność zanim jeszcze jest dostępne na naszym rynku.Cena jednak odstrasza (przynajmniej mnie) Nintendo hmmm troszke na uboczu i jakoś cicho o tym a szkoda bo też niczego sobie. Tak czy inaczej gry będą wychodziły te same na każdą konsolę wiec wydaje mi sie ,ze po pierwsze będzie liczyć sie cena i ilość dostępnych tytułów ( i no i napewno łatwość przerobienia czy raczej odpalenie piratów)

Snoopy
Gość
Wysłany: Pią 24 Lis, 2006   

Słyszałem, że w USA jest mega szał na PS3 :P Wychodzisz ze sklepu z konsolką, bum w łeb i nie ma konsolki :D

kropkacompl
Newbie

Wysłany: Sob 25 Lis, 2006   

Nie wiem czy wszyscy o tym słyszeli jak zapodali pierwszą porcje Ps3 w Japan i sprzedawcy musielu uspokojic klijentów mówiąć ,że jak się nie przestaną bić o mniejsce w kolejce i konsole to przestaną sprzedawać Ps3 :rofl: Chyba nikt nie pobije tych "Japońców"

Odpowiedz do tematu