Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
BUTY
Autor Wiadomość
cichy_00
User

Wysłany: Sro 04 Paź, 2006   BUTY

Napiszcie jakie macie ulubiony model, firmę, styl butów. :)

ramirez_vip 
Rekrut

Wysłany: Sro 04 Paź, 2006   

Buty jak dobrze wszyscy wiecie dobiera się odpowiedzio do pory roku. W czasie Zimy chodzę w tzw. traperach, czyli w moim przypadku ciężkich, skurzanych, czarnych butach na grubej podeszwie.

Ale jeszcze mamy Jesień ;)
Tak więc:

Obecnie jestem zwolennikiem lekkiego, sportowego obuwia czyli adidasów.
Preferuje adidaski dobrze znanej wam firmy jaką jest "Reebok [RBK]"
Wiem że oryginalne obuwie, tak samo jak i inne oryginalne produkty są droższe od przeciętnych wyrobów w tej samej postaci. W zasadzie płacę tylko za marke. Ale adidasy RBK są naprawde wygodne i gorąco je polecam :)

===
PS jak jest powódź to ubieram gumiaki ^ ^

Ostatnio zmieniony przez ramirez_vip Sro 04 Paź, 2006, w całości zmieniany 2 razy  

Traceur_brk
User

Ja mam obecnie adidaski z cropp'a sa wygodne i mnie sie podobaja :)
zima nosze tak jak ramirez ciezsze obuwie.

noe
User

dziękujemy Ramirezowi za tą fascynująca reklame obuwia RBK.

Ja, podobnie jak panowie jestem zwolennikiem butów cięższych. - w zimie oczywiscie.
(w moim przypadku są to glany.)

Wiosna,Lato, Jesień: adidaski oraz buty halowe
no, i okazyjnie, buty garniturowe.

Amadi
[Usunięty]

Zima: Trapery ofkors

Lato: poniewaz wieksza czesc lata spedzam na swiezym powietrzu (glownie na wsi) to nosze sandaly lub dobijam adidasy :P

Wiosna, jesien: cos w rodzaju adidasy/halowki najczesciej Victory, ale nie gardze Nikiem czy Adasiem ;)
Ostatnio zmieniony przez Amadi Sro 04 Paź, 2006, w całości zmieniany 1 raz  

thamian
[Usunięty]

Jak bylem mlodszy to kupowalem buty znanej firmy " ryneczek c.o.m " ale od okolo 3lat kupuje orginalne buciki znanych firm bo sa ladniejsze i lepsze

zalezy w zimie to jakies tam trapery

a na kazde lato albo jakos tak to zawsze buciki " nike " jedna z najlepsych firm wytrzymale i fajny wyglad
teraz zakupilem sobie buty " converse" bardziej takie cegly i troche ciezkie i twarda podezwa ale fajny wyglad.

:] :P

F-k@ 
User

cały rok w dżaponkach :P

żartuję

mi się podobają adidasy firmy Pumy oczywiście damskie :lol:

dj_kaloryfer
Gość

eS, Adio i Podium, to trzy firmy, których buty aktualnie posiadam :) a w zimie, cięższe, ale nie glany etc. ;)

domin.
Veteran

W lato nosze buciwo Globe'a i DC. Lekkie i mocne (co najważniejsze) streetowe buty
A w zime jeśli jest do -15 stopni to DC, a jak jest zimniej to żóltki Busta Grip.

janek666
Gość

firma "wojas" robia takie butki że można chodzic w nich cały sezon,nawet do turystyki górskiej sie nadają. :ok:

sciema
User

obecnie chodzę w białych Levisach (buty jak buty) a najbardziej teraz wymiatają Pumy są po prostu cudowne (model ferrari lub .te z skaczącą pumą na wewnętrznej stronie stopy) :D

Emze 
User

Z rok temu moze i wiecej, kupilem butki Adio, w ktorych przelazilem zime i lato i bardzo dobrze trzymaly sie. W bardzo silne mrozy nie marzlem w nich nawet jak mi przemokly, wytrzymale buty. Mialem tez jakis czas Busta Gripy na zime ale szybko mi przemakaly :/ Z rok mam tez najeczki takie przed kostke ale sa to typowe buty na lato :) Ostatnio szukalem butow na jesien i zime, myslalem o kupnie Adio albo DC ale ostatecznie znalazlem najeczki takie do kosza, no i ciekawe czy wytrzymaja :)

aXeL X 
Super-mod

preferuje reeboki i pumy
adidkiem i najkiem nie pogardze, aczkolwiek zawiodlem sie kilka razy na butach tejze firmy

Rof
[Usunięty]

Wysłany: Czw 05 Paź, 2006   

Nie przepadam, za butami markowymi, bo to szajs. Kupiłem kiedyś nowy model ników, 340 zł w błoto. Tak gównianych i szybko się psujących butów w życiu nie widziałem. Więcej już moja noga w sklepie tej gównianej marki nie staneła.
Obecnie czekam na zamówione buciki Pumy. Z eskóry i nabuku. Mam nadzieję, że warte swojej ceny. Takie lekkie adidaski-czułenke ;)
A tak na codzień śmigam sobie w takich płaskich, nie markowych butkach. Swietne. Lekkie i wygodne. Guma, nabók i skóra.
No po budzie karzą nam śmiagać w butach na zmianę, więc śmiagam w halóweczkach.
Po domku klapeczki Fili. Świetne są i tanie były.
Zimną trapery Red Indiana. Najlepsze jakie miałem. Już trzeci model tej firmy mam. Polecam wszystkim :)

chosseman
User

Wysłany: Czw 05 Paź, 2006   

zgadzam się markowe buty są hu*a warte, buty do 100 zł są najlepsze i służą mi naprawde długo!
MOLESTA WRÓCIŁ

Odpowiedz do tematu