Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
kto ma prawo jazdy ?
Autor Wiadomość
syksyk
Gość
Wysłany: Czw 29 Gru, 2005   kto ma prawo jazdy ?

jesli macie prawo jazdy i jezeli jezdzicie jak wariaci to macie tu cos na przestroge (a jak nie jezdzicie jak wariaci to to moze zniecheci do tego):

Kod:
http://www.gougoule.com/crash_audi/

edited by syksyk:

Kod:
http://foto-slub.com.pl/01.jpg

podmieniajcie w linku od 01-11 UWAGA SCENY BARDZO DRASTYCZNE!
Ostatnio zmieniony przez aXeL X Sro 07 Maj, 2008, w całości zmieniany 4 razy  

Kituch
User

Wysłany: Pią 30 Gru, 2005   

hmm ja jeszcze prawka nie mam ale wcale sie nie zraziłem :P ale ładnie rozwalona furka :( szkoda mi jedynie auta :crying: bo koleś widać że... ciekawe gdzie sie radio zgubiło?

haNNs
Gość

wow audi zaje***** poczaskane omg

Aralla
Newbie

no Ja juz mam prawo jazdy....nie przecze ze jeżdze czasem szybko.... ale mysle ze nie na tyle aby mi przerwało samochód na poł jak wyladowałabym na drzewie.... a jesli chodzi o ciezarówke... hehe... jak juz pewnie wszystkim wiadomo nie wolno juz produkowac ciezarówek które sa tak wysoko osadzone... za jakis rok czy dwa ( no moze troche wiecej) juz nie bedzie takich wysokich i po zdezeniu samochód osobowy nie bedzie juz ładnie wjężdzał pod ciezarówke..>:D:D takze nie ma sie co zrazac...:):)))

syksyk
Gość

Aralla napisał/a:
.... a jesli chodzi o ciezarówke... hehe... jak juz pewnie wszystkim wiadomo nie wolno juz produkowac ciezarówek które sa tak wysoko osadzone... za jakis rok czy dwa ( no moze troche wiecej) juz nie bedzie takich wysokich i po zdezeniu samochód osobowy nie bedzie juz ładnie wjężdzał pod ciezarówke..>:D:D takze nie ma sie co zrazac...:):)))

ale pamietaj ze duza czesc wyprodukowanych ciezarowek (do tej pory) bedzie nadal jezdzila po drogach :]

Aralla
Newbie

syksyk napisał/a:
Aralla napisał/a:
.... a jesli chodzi o ciezarówke... hehe... jak juz pewnie wszystkim wiadomo nie wolno juz produkowac ciezarówek które sa tak wysoko osadzone... za jakis rok czy dwa ( no moze troche wiecej) juz nie bedzie takich wysokich i po zdezeniu samochód osobowy nie bedzie juz ładnie wjężdzał pod ciezarówke..>:D:D takze nie ma sie co zrazac...:):)))

ale pamietaj ze duza czesc wyprodukowanych ciezarowek (do tej pory) bedzie nadal jezdzila po drogach :]

tak.. nie zaprzeczam ale z tego co mi sie obiło o uszy to własnie za kilka lat... bedzie zakaz wyjazdu takich ciezarówek na drogi... nie mowie tego ze wiem to na 100% ale tak cos słyszałam.... mogę sie mylic... ale mam nadzieje Ze sie nie mysle...:):):)

jacek80
Newbie

ja mam prawo jazdy!ale podchodzilem do niego az 6 razy ale ze mnie lol!!

luki_1985
Gość
Wysłany: Sob 31 Gru, 2005   

ja mam prawko ale jak wariat nie jezdze, chyba... ;) :D

<mAJKi>
Newbie

Heh 4 latra jezdze, do tej pory bezkolizyjnie.. oby tak dalej!

edit: a wiadomo czy ten koles z audi przezyl? bo w zasadzie fotel kierowcy nie wyglada na zgnieciony i troche przestrzeni zostalo..

karwin
Gość

Nie chciałbym tak skończyć jak ci ludzie ...

Raben
User

To sie wyklepie.

A tak na serio to jak ktos jedzie na czolowe z TiR-em, to chyba sobie zdaje sprawe z konsekwencji.

PhP
Gość
Wysłany: Sro 04 Sty, 2006   

A ja będe niedługo zaczynał robić prawko ;) :urlop:

Philips
Newbie

Wysłany: Pią 20 Sty, 2006   

Ja mam 16 lat i narazie jeszcze nie zrobie za szybko :P :D ale samochod mi ojciec czasem daje posmigac, tak zebym zdal egzamin za 2 lata :D kura, zeby tylko nie weszla ta ustawa, za prawko od 21 lat :crying: :x najwyzej bede dalej jezdzil illegal :D :P

OJC
[Usunięty]

Wysłany: Sob 21 Sty, 2006   

Ja mam prawko od 1996 roku... ale mimo to że jeżdże bardzo szybko (taka praca) i zrobiłem ponad 200 tysięcy kilometrów (potem przestałem liczyć) zaliczyłem tylko jedno "wypadnięcie z drogi" i 2 razy walnąłem w barierki na parkingu... ale h*j na to kładę bo i tak dam rade... blache się wyklepie a doświadczenie zostaje!
Ważne żeby tak jeździć aby nie pozabjać innych !!!! Tak jak w piątek w Warszawie...
Pozdrawiam !

chmielu
Newbie

Wysłany: Nie 29 Sty, 2006   

A Moze ktos sie wypowiedziec na temat tej nowej ustawy O Egzaminach Prawa Jazdy :] i wrazenia z egzaminu??

Odpowiedz do tematu