Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
kto ma prawo jazdy ?
Autor Wiadomość
kubapstrag
User

Wysłany: Nie 29 Sty, 2006   

ja również czakem na wypowiedź osoby po nowym egzaminie bo jestem w trakcie kursu na prawko :) narazie z tego co słyszałem że podobno jest łatwiej zdać na mieście egzamin i na placu bo tylko 2 manewry :D: D a na łuku można obniżyć lusterka??

pikado_
Gość
Wysłany: Nie 29 Sty, 2006   

Powiem tak ... mam prawko od 95 roku i jak dotad szczesliwie udalo mi sie uniknac powazniejszych kolizji. Staram sie jezdzic ostroznie, a wiecie dlaczego?? Miedzy innymi(!) dlatego bo sam za swoje pieniadze(ciezko zarobione) kupilem sobie autko. Wiec wiem ile mnie to kosztowalo!! Najgorzej jest z dzieciakami ktorzy rozbijaja sie autami rodzicow.
Pozdro

chmielu
Newbie

Wysłany: Pon 30 Sty, 2006   

hmmm :] mi tam Moj Ojciec Daje Samochod Chociarz NIEposiadam Uprawnien NA Porwadzenie Tej MAchiny Stary Ucyzl MNie Joz Od Malego Smigac Samochodzikiem Za CO mu CHwala i POklony :D za 2 MIesioce Zapisuje Sie na Prawko Zobaczymy Jak Bedzie Z Tym Nowym Systemem :P pasuje zdac

jaro87
Newbie

ja mam prawko pół roku w miare dobrze jezdze. Ale juz szlem na czołowe z dużym fiatem. Naszczęście nie było to z mojej winy. Uciekłem z drogi dobrze że było gdzie i sie skonczyło drobnym drasnieciem nadkola.

A co do tego Audi to masakra!!!!!!!!

Raben
User

Dam wam rade jak wamnie idzie zwyklymi autami. To przerzuccie sie na czolgi :) :ok: :ok:

Jak w woju sobie pojezdzilem po placu szkoleniowym to naprawde idzie sie poczuc, ze jestes nie do zatrzymania. Tylko spalanie spore ale za to niesamowite poczucie bezpieczenstwa ;)

lefti
User

Wysłany: Pią 03 Lut, 2006   

Jestem jeszcze za mlody na profko! niestety! :/ A wracając do linku to ile gosciu musial jechac zeby tak rozpier..... do auto?? Licznik zostal na 100km/h ale na pewno tyle nie jechal?! A pozatym to sie tak nie da!

Barver
[Usunięty]

syksyk tych foto z ciezarowka mogles nie dawac :puke:
przez te 11 zdjecie spac nie bede i malo co sie nie :puke: potrafie duzo wytrzymac ale to przesada :/

a co do tematu to prawka nie mam jeszcze

syksyk
Gość

[quote="Barver"]syksyk tych foto z ciezarowka mogles nie dawac :puke:
przez te 11 zdjecie spac nie bede i malo co sie nie :puke: potrafie duzo wytrzymac ale to przesada :/

nikt Ci nie kazal ogladac :P bylo ostrzezenie o drastycznosci. poza tym po co ogladales wszystkie 11 skoro juz na 1 widac jaka sieczka :| :P :P

Barver
[Usunięty]

syksyk napisał/a:
nikt Ci nie kazal ogladac :P bylo ostrzezenie o drastycznosci. poza tym po co ogladales wszystkie 11 skoro juz na 1 widac jaka sieczka :| :P :P

nie spodziewalem sie ze na ostatnim pokaza co zostalo z tej kobiety :puke:

syksyk
Gość
Wysłany: Sob 04 Lut, 2006   

hmmm ja to sie zastanawiam jak poznales ze to kobieta :think: przejrzalem wszystko jeszcze raz dokladnie i nie znalazlem nic co by o tym powiedzialo :]

trzeba bylo nie patrzec :P :P nastepnym razem wezmiesz sobie do serca ostrzezenia pod linkami ;)

a moze komus od tego oleju w glowie przybedzie...

wronskip
Newbie

Wysłany: Czw 09 Lut, 2006   

Ciekawe co z ciała zostało i ile miał na liczniku? ale nie zazdroszcze temu co kierował.

Dzemu
Gość
Wysłany: Czw 23 Lut, 2006   

U mnie lat 26 i juz troche czasu mam prawko. Jezdze VW 3. 1,6.

Co do nowych zasad zdawania to wydaje mi sie ze troche lepiej jedynie maja osoby zdajace tylko z placem manewrowym.

Jerry_osw
Newbie

Wysłany: Pią 03 Mar, 2006   

Mam już prawko 20 lat i ngdy nie miałem wypadku.Jezdziłem ,po Europie USA 10 lat,trzeba myślec i patrzyc co sie dzieje na drodze,a dojedziesz do celu. W USA widziałem bardzo dużą tablice przy cmentarzu z napisem : JEDZ PO MAŁU MY NA CIEBIE POCZEKAMY: :tak:

depech23
Newbie

Wysłany: Wto 07 Mar, 2006   

mam małe pytanko?? ktoś to przeżył?? ciekawe???

mleczarek
User

Wysłany: Czw 09 Mar, 2006   

Niestety dopuki nie będzie odpowiedniego szkolenia kursantów
( jakieś wybrane, licencjonowane ośrodki szkolenia kierowców)
takie wypadki będą się zdarzać. Nic tu niedadzą lepsze drogi, samochody
( mogą jedynie zmniejszyć skutki wypadków)
jeżeli ta osoba za kierownicą nie bedzie miała umiejętności i ROZUMU :ok: :ok: :ok:

Odpowiedz do tematu