Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kuźba zapowiada wielki powrót
Autor Wiadomość
-=Pawko=- 
Rekrut
:jarosux:

Wysłany: Nie 07 Sty, 2007   Kuźba zapowiada wielki powrót

Gdy w 2004 roku Marcin Kuźba wracał do Polski po niezbyt udanej przygodzie z Olympiakosem Pireus kibice wierzyli w jego przebudzenie. Jednak rzeczywistość okazała się dla tego piłkarza niezwykle bolesna.

W Grecji Kuźba nie miał zbyt wielu okazji do gry, jednak gdy już pojawiał się na placu gry wówczas pozostawiał po sobie dobre wrażenie oraz bramkę na koncie. Przygoda z Olympiakosem nie była udana więc postanowił zmienić klub. Wisła akurat poszukiwała napastnika, a że Kuźba już był sprawdzonym człowiekiem, nie miał większych problemów z powrotem na Reymonta.
Wtedy rozpoczęło się pasmo niepowodzeń Marcina. Liczne kontuzje i brak formy nie pozwalały mu na przypomnienie się kibicom. Występował sporadycznie i na ogół niczym się nie wyróżniał. Zadowolony mógł być jedynie z zarobków, bowiem plasuje się wysoko pod względem korzyści finansowych w ekipie "Białej Gwiazdy".
W końcu prezes trzasnął pięścią w stół i wystawił swojego napastnika na listę transferową wraz z innymi mającymi podobne problemy.

Do rundy wiosennej Kuźba przygotowuje się wraz z drużyną rezerw. Jest już w pełni zdrowy i pracuje nad powrotem do szczytowej formy. Sam jest bardzo optymistycznie nastawiony i z wielkimi nadziejami patrzy na najbliższą przyszłość.

Dano mi do zrozumienia, że nie pojadę z drużyną na zgrupowanie i mam sobie szukać nowego pracodawcy. Pozostało mi zatem trenować z drugim zespołem i rozmawiam z klubem o rozwiązaniu umowy. Nie ma dużych rozbieżności, więc jeszcze w styczniu powinienem zostać wolnym zawodnikiem. Podejrzewam, że decyzję odnośnie mojej osoby nie podjęli trenerzy, tylko zarząd, który chciał zejść z kosztów. Dlatego tym bardziej będę się dziwił, jeśli klub nie odda mi karty. W takim razie przecież do czerwca będę grał w rezerwach i pobierał wynagrodzenie.
Wiem, że w żadnym innym polskim klubie nie zarobię tyle, ile w Wiśle. To nie problem. Powiem więcej! W przeciągu kilku tygodni jestem w stanie wrócić do naprawdę wysokiej formy i przypomnieć się wszystkim kibicom.

Nieoficjalnie mówi się że Marcin Kuźba powróci do Górnika Zabrze w którym miał już okazję występować. Wtedy właśnie po bardzo udanym sezonie wywalczył transfer do francuskiego Auxerre.

źródło: pilka.pl

----------------------------------------------------
Wielki powrót, do domu chyba. :lol:

„ Better is fight for something than live for nothing ”

Odpowiedz do tematu