Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
gadu-gadu
Autor Wiadomość
ramirez_vip 
Rekrut

Wysłany: Pią 26 Paź, 2007   

Ani się waż w Plusie montowac na swoim telefonie GG :D Jedyne 2 sieci w których taki interes się opłaca to Era i Heyah :)

Ostatnio zmieniony przez ramirez_vip Nie 28 Paź, 2007, w całości zmieniany 1 raz  

vegu
Newbie

Wysłany: Pią 26 Paź, 2007   

Myszka napisał/a:
Szczerze odradzam posiadania gg w telefonie, no chyba, że macie w sieci Era. Ja mam telefonik w plusie i za nic nie mogłam nacieszyć się gg. Zawsze ściagało mi po 2-5 zł za jedno malutkie połączenie! Innym działa, innym nie... jeżeli komuś nie działa, to prawdopodobnie już zawsze tak będzie. Podkreślam, że próbowałam wszystkich sposobów na połaczenie się i korzystanie z aplikacji. Testowałam Mobilne Gadu Gadu, GoChat, Jadu Gadu oraz jeszcze jakaś aplikację z Papli, nie pamietam nazwy.

:rofl: :rofl: :crying: .. proszę nie bądźcie śmieszni
w plusie 1 mb kosztuje 25 groszy! .. połączenie przez AgileMessenger-a to 9 kb
ale jest to aplikacja pod symbiana 3rd uzywam jej na n73
natomiast wam polecam pod jave Bombus.jar
wcale wiecej nie zjada przez 2 h rozmowy nawet 200 kb nie zjadło :)
więc podzielcie 25 gr na 5 i wyjdzie wam ile zaplacilem za 2 h rozmowy w plusie ~ 5 groszy?! :)
obecnie korzystam z tych dwóch programow.. i nie narzekam :ok:

ramirez_vip 
Rekrut

Wysłany: Sob 27 Paź, 2007   

Możliwe... zależy z jakiej aplikacji korzystamy. Należy pamiętać iż nie każdy ma symbiana... no aplikacje Javy przeważnie dużo biorą, jeżeli chodzi o komunikatory. Zapodaj może jakiś link do tego bambusa... ktoś może skorzysta przetestuje, sprawdzi i oceni... :P

Moja koleżanka ma plusa i strasznie chciała mieć GG w fonie. Ja jej kategorycznie odradzałem ze względu na sieć w której jest. Może popełniłem wielki błąd. :P

Ostatnio zmieniony przez ramirez_vip Nie 28 Paź, 2007, w całości zmieniany 1 raz  

syksyk 
_

link?? TU

tylko trzeba chyba miec odpowiedni profil skonfigurowany. bo na WAP nie dziala. a jak skonfigurowac INTERNET to nie wiem :D probowalem w orange korzystac i sie nie udalo sie :/

Myszka
Gość

Niby powinno być dobrze skonfigurowane połączenie, jak wysyła się na komórkę te "specjalne" ustawienia np. ze strony operatora. Ale właśnie dzięki nim ciagnie kasę. W tym teraz problem, żeby ustawić sobie wszystko tak, aby móc jednocześnie korzystać z GG w komórce i wysyłać mms-y. Bo jednak czasem te dwie sprawy są sprzeczne. Jak dobrze działa gg, to znowu jest problem z mms-ami. Tam było coś z tym Wap_GPRS i Internet_GPRS.
I teraz tak, jak jest komunikacja danych i ustawienia internetowe i teraz kombinuj tutaj co, gdzie ustawić, zeby wszystko działało.

domin.
Veteran

Wysłany: Nie 28 Paź, 2007   

czemu piszesz na oliwkowo?

Myszka
Gość

Bo jakbym pisała na czarno, to nie byłoby widać :P . A żółty już zajęty xD .

Elyas
[Usunięty]

ja mam Nokia 2610 rok używania już ma i gadu włączone wytrzyma po naładowaniu jakieś 30h, a normalnie 2 tygodnie nie całe, a EraGG można mieć w całej sieci era, a w Plusie można zamówić pakiet internetu 10mb i można używać;)

Sobota
Newbie

Wysłany: Sob 30 Sie, 2008   

Czy wiecie jak ustawic czat w telefonie nokia 2610??

Odpowiedz do tematu