Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Psy - Amstaff
Autor Wiadomość
Mario__xxl 
User

Wysłany: Pon 16 Sty, 2006   Psy - Amstaff

Zamieszczam super stronkę na której można zobaczyć prawdziwe amstaffy http://www.florida.republika.pl/galpups.html cena kupna takiego psa to 1000 -1500 zł z rodowodem, jesli macie takiego pieska to w razie mozliwosci zamiescie zdjecie bądz podajcie jakies fajnie stronki z psiakami najlepiej amstaff.

Barver
[Usunięty]

Wysłany: Pon 16 Sty, 2006   

to po tyle kasy jakies kundle schodza? :D
ja tam wole burki :D

edit
przeciez takich psow łazi pelna po moim miescie :D
rodowód czyli co? jakies papiery na psa czy jak ? :)

Mario__xxl 
User

no u mnie to co 2 dresiarz z takim pieskiem na smyczy chodzi, a żadnen z nich niema praktycznie rodowodu .

Jeżeli chcemy kupić rasowego psa, należy skontaktować się z jednym ze stowarzyszeń, najlepiej z POLSKIM KLUBEM PSA RASOWEGO . Tam udzielą nam informacji na temat aktualnych i planowanych miotów, podadzą spis zarejestrowanych hodowli i reproduktorów.

Sprzedając szczenię hodowca powinien wręczyć nam jego rodowód oraz książeczkę zdrowia wraz z przeprowadzonymi do tej pory szczepieniami. Powinien także podpisać z nami umowę kupna-sprzedaży szczenięcia. Niektóre stowarzyszenia wydają szczeniętom metryki, które nie są tym samym co rodowód, a jedynie uprawniają do odpłatnego otrzymania rodowodu. Metryka nie jest dokumentem międzynarodowym potwierdzającym w pełni rasowość psa, ale jedynie dokumentem wewnętrznym konkretnego stowarzyszenia. Aby móc zarejestrować szczenię posiadające tylko metrykę w Polskim Klubie Psa Rasowego, należy dołączyć kopie rodowodów jego rodziców, gdyż w metryce nie ma żadnych informacji o przodkach. Dlatego zanim kupimy takie szczenię, zażądajmy od hodowcy kopii rodowodów rodziców !!!

Szczenię może posiadać rodowód zwykły (kolor beżowy) lub rodowód "elitarny" (kolor niebieski). Pierwszy z nich jest tylko potwierdzeniem pochodzenia psa. Drugi natomiast ("elitarny") otrzymują szczenięta, których rodzice spełnili dodatkowe wymagania hodowlane (mają tzw. licencje hodowlane). Szczenięta z rodowodami elitarnymi są zazwyczaj droższe, ale mamy większą pewność, że wyrosną z nich ładne i zdrowe psy.

Tak powinien wyglądać rodowód, który wręczy nam hodowca wraz ze szczenięciem:

rodowód elitarny http://www.republika.pl/klubpsa/elita.jpg

rodowód zwykły http://www.republika.pl/klubpsa/rodowod.jpg

Jeżeli chcemy uczestniczyć z psem w wystawach lub użyć go do reprodukcji, należy zapisać się do Polskiego Klubu Psa Rasowego wypełniając deklarację członkowską i opłacając składkę członkowską. Możemy także zarejestrować przydomek hodowlany.

haNNs
Gość

no te pieski są super, mam tu foto takiego psiaka http://www.fotosik.pl/pok...s6bgbwo776.html

Riffek
[Usunięty]

Wysłany: Wto 17 Sty, 2006   

pieski fajne ale drogie :P

koala
Gość

nom , kazdy dresik o takim marzy :rama:

buby 
User

a ja tam wole mojego pieska a co do amstafów to mi osobiście te psy się nie podobają ale to już kwestia gustu.

shad
User

Wysłany: Wto 24 Sty, 2006   

ja tez wole mojego kundla rexa :D ale dresiki tez go lubia bo jest lysy ^^ naprawde wyłysial nie ma siersci znaczy ma tak troszeczke na bance i troche nalapach i w niektorych miejscach , szkoda mi go bo teraz zimno i sie biedaczek trzesie :(

Cylek
Gość
Wysłany: Pią 17 Lut, 2006   

Wolę BULL TERRIERA od AMSTAFFA, a poza tym sam posiadam jednego :D

bzyku
Newbie

Wysłany: Nie 19 Lut, 2006   

najlepsze sa amstaffy poniewaz one sa wierne swojemu panu i nawet moga oddac zycie za swojego pana

Cylek
Gość
Wysłany: Czw 02 Mar, 2006   

A co ty myślisz że tylko amstaff odda życie za swojego pana ?? Tu jesteś w błędzie gdzyż każdy pies jak bedzie bardzo kochał swojego właściciela zrobi dla niego wszystko i nie musiy to być amstaff, bull terrier itp.

wb
User

Cylek napisał/a:
A co ty myślisz że tylko amstaff odda życie za swojego pana ?? Tu jesteś w błędzie gdzyż każdy pies jak bedzie bardzo kochał swojego właściciela zrobi dla niego wszystko i nie musiy to być amstaff, bull terrier itp.

wlasnie a najbardziej to krwiożercze są osiedlowe jamniki i sarenki cmentarne.

crosil
Newbie

Pieski są fajne, ale i tak wole swojego kundelka.

Ginger
_

Nooooo... Amstaff w pierwszej kolejnosci odda za pana zycie 3 staruszek i 2 dzieciakow w wozku, a pozniej zagryzie jeszcze pana chroniac go przed wymiarem sprawiedliwosci.

Drops
Gość
Wysłany: Sob 04 Mar, 2006   

Ja tam wolę jakieś psy typu Hasky czy cuś w tym stylu... Nienawidzę takich bestii jak amstaff

Odpowiedz do tematu