Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Psy - Amstaff
Autor Wiadomość
Pustack
User

Wysłany: Sob 04 Mar, 2006   

Ginger napisał/a:
Nooooo... Amstaff w pierwszej kolejnosci odda za pana zycie 3 staruszek i 2 dzieciakow w wozku, a pozniej zagryzie jeszcze pana chroniac go przed wymiarem sprawiedliwosci.

to niekoniecznie musi tak być, te psy są agresywne ale to wszystko zależy jak go uczysz. jak potrafisz go dobrze nauczyć żeby atakował wtedy kiedy trzeba i tego kogo trzeba to jest ok. a jeśli ktoś tak n ie potrafi to lepiej niech nie prubuje bo własnie tak to się kończy. a przy okazji to kazdy pies może zagryść człowieka a nie tylko amstaff.

Ginger
_

Wysłany: Sob 04 Mar, 2006   

Jasne, ze kazdy, ale taka jest juz natura amsatffow - sa agresywne. To tak jak natura wyzej wspomnianego huskiego jest bieganie i tego sie nie zmieni mimo dobrego ulozenia. No bo pozniej widac efekty - trzyma sie huskiego w domu to pozniej jak sie zerwie ze smyczy to juz koniec. Tak jest z amstaffami - mimo, ze sie go uczy takich a nie innych zachowan, moze sie ujawnic prawdziwa natura w roznych sytuacjach. To jest tylko moja prywatna opinia poparta jakims programami TV, nie jestesm w tych sprawach expertem, ale sadze, ze tak jest.

macio_forces
User

Wysłany: Nie 05 Mar, 2006   

Ja lubie amstaffy. Mój kolega ma amstaffa(kamilozo - też użytkownik uncity) ja osobiście mam Labradora którego bardzo kocham.Ma na imię Tobi :) :D:

Ginger
_

Wysłany: Nie 05 Mar, 2006   

O wlasnie - labradory sa o WIELE lespzymi psami... Moj wujek takiego ma i naprawde jest to bardzo madre i przyjazne dla czlowieka zwierze, ktorego taka jest natura.

Odpowiedz do tematu