Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
GPS w Noki N95
Autor Wiadomość
Przemyslaw-W
User

Wysłany: Nie 04 Lis, 2007   GPS w Noki N95

Witam.
Mam pytanie. Czy można za darmo korzystac z GPS w Nokii N95 ? A jak nie to ile wynosi opłata ?

Luigi 
VIP

Wysłany: Nie 04 Lis, 2007   

Można zadarmo, włączasz program odpowiedzialny za GPS, potem GPS łączy się (musi być wtedy w odsłoniętym miejscu) a potem za darmo korzystasz.

Przemyslaw-W
User

Wysłany: Wto 06 Lis, 2007   

Nie wiem jak obsługiwać ten GPS. Otwieram mapy i pokazuje mi się Ziemia. Pisze " Wyszukiwanie sieci WLAN" i później " Nie znaleziono sieci WLAN" Klikam Ok i pisze "Brak połączenia z internetem. Sprawdź ustawienia sieciowe " Może trzeba jakieś ustawienia sieciowe ? Wyczytałem w internecie, że jest dobry program do GPS Smart2go. Może nim ?

coyote
User

Wysłany: Nie 02 Gru, 2007   

witam

GPS nie ma nic wspolnego z WiFi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rofl:

z tego co pamietam i kojarze to smart2go potrzebuje polaczenia z internetem (mapy musi pobrac)
ja polecam do GPS takie oprogramowanie jak TomTom, Route 66, Navi
ja osobiscie uzywam TomToma i jestem bardzooo zadwolony i dziala stabilnie.
kozystanie z GPS jest za free (za DARMO) [chyba ze program do navigacji musi sie polaczyc np w celu pobrania map-to juz co innego]

kolego nie mam N95 wiec nie wiem jak jest u Ciebie ale u mnie (N73) wiec mysle ze podobnie, otwieram z aplikacji program do nawigacji w moim przypadku TomTom, a Ty nie wiem co tam masz zainstalowane. Polecam sciagnac i zainstalowac TomToma i do tego mapy i po sprawie. Tylko musisz miec pozadna karte pamieci bo jak pamietam to PL ma cos kolo 120MB a znowu cala EU 1.5GB !!!!

Nie wiem co masz z tym WLAN'em :D ale to nie ma nic wspolnego z GPS no chyba ze chodzi o GPRS :rofl: :rofl:

pozdro

ast88
[Usunięty]

Wysłany: Sro 12 Mar, 2008   

hmm Generalnie kolega coyote może się trochę mylić bo w N95 jest aby ściągał dokładne mapy korzystając z wifi, więc w ty wypadku trzeba w opcjach zmienić na opcje która podajże się nazywa : "nigdy nie łącz z siecią" lub cos podobnego. Tom Tom-a nie użyjesz w nokii N95 bo nie obsługuje wbudowanego odbiornika GPS. Jeżeli chcesz korzystac z google maps to proponuj podłączyc kabelkiem do kompa N95 i ściągnąć ze strony nokii Nokia Map loader i zassać a następnie wrzucić na koma mapki. Bez mapek Ci się GPS nie będzie działał. Ale jeżeli mogę coś polecić to w ogóle odpuścił bym standardowy program nokii do nawigacji i zainstalował Garmina sam używam i jestem zadowolony. Ale instalacja tego to już dłuższa sprawa i proponuje skorzystać z jakiegoś quida jest tego mnóstwo na forach i są tak opisane że kompletny laik da rade to zrobić(wiem to z autopsji) Pozdrawiam!

fastj
User

Wysłany: Pon 07 Kwi, 2008   

Najlepiej to idź do najbliższego komisu/serwisu i niech Ci chłopaki wszystko ładnie wytłumacza i wgrają mapy

Blade255 
Newbie

Wysłany: Pią 06 Cze, 2008   

Jest juz Sposób na używanie wewnętrznego GPSA W noki n95.Jeżeli Ktoś by był zainteresowany to prosze do mnie PW :) ) Lub GG

KKjarzyna 
Rekrut
...Szef szefów...

Wysłany: Sro 11 Cze, 2008   

Blade255 napisał/a:
Jest juz Sposób na używanie wewnętrznego GPSA W noki n95.Jeżeli Ktoś by był zainteresowany to prosze do mnie PW :) ) Lub GG

A to nie możesz napisać tu?! :base:

Odpowiedz do tematu