Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaka komorka i jaka siec wybrac?
Autor Wiadomość
Amadi
[Usunięty]

Wysłany: Pon 19 Lis, 2007   Jaka komorka i jaka siec wybrac?

Otoz czego potrzebuje:

komorki :D:

która posiada:
symbiana, przegladarke, wi-fi, dobry aparat tez by sie przydal i duzo pamieci wbudowanej lub przynajmniej obsluga SD/miniSD
Najlepiej by to byla Nokia - moj obecny SE mnie niesamowicie wku*wia - a wszystko to za sprawa tych nietrafionych joystickow :/ Siemensy sa dla mnie wsrod komorek jak Windows wsrod systemow operacyjnych, a wszelkie Sagemy, Samsungi i Motorole jakos mnie nie przekonuja...
I musialbym ja miec w sieci, w ktorej koszt polaczenia z internetem jest bardzo niski. Pozostale oplaty mi wisza, wazne by nie byl to abonament ;)

Glownie chodzi mi o wszechstronna komorke, w ktorej bede mial dostep do internetu kiedy tylko zechce, szczegolnie, kiedy w domu padnie net/prad lub o czyms sobie przypomne w czasie lekcji :P

Cena - mysle, ze pol tysiaca to spokojnie dam, zwlaszcza jezeli bedzie to cos na miare mojej wymarzonej Nokii N95 :shy:
No i telefon taki kupilbym dopiero po swietach, wiec wybiore pare najlepszych ofert i bede je sledzil przez te conajmniej 2 miechy

Czekam na oferty, mysle ze nie jestem zbyt wymagajacy :D

syksyk 
_

Wysłany: Pon 19 Lis, 2007   

czyli wszystko majaca komorka za 500 zl :| ciezko to widze :| ale moze cos kolo nokii e50 :?

Amadi
[Usunięty]

Mowie, ze pol tysiaca spokojnie ;) Za 700-800 tez styknie, to wszystko jeszcze pewnie troche stanieje - najwyzej wstrzymalbym sie do marca, do urodzin :P

Nokia e50... hmmm... Jeszcze zeby wi-fi to mialo, nieco lepszy aparat i styknie ;)

Myslalem o czyms pokroju Nokii N65 - jak sadzicie, warto?

_divi_ 
VIP
hehe..xD :jaro:

nokia e50 jest bardzo wolna mam dwie takie i sprzedaje a co do nokie e65 jest super aparat dobry wszystko dobre :ok: mam taka :]

Amadi
[Usunięty]

A jak wypada na tle Nokii N73 czy nawet N93?
Czytalem co nieco, ale prosze o opinie pod takim katem, pod jakim chce telefon, czyli przede wszystkim dostepnosc internetu i funkcjonalnosc

kikucior17
Newbie

Wysłany: Nie 25 Lis, 2007   

Myślę że mógł byś się zastanowić nad N73 fajniutki telefon kumpel taki miał za tysiaka masz tez MDA Vario2 to jest praktycznie PocketPc z funkcją dzwonienia ma wszystko i jeszcze więcej. A co do sieci wydaje mi się że Play jako nowa firma chce konkurować i oni powinni mieć przyjazne oferty. Jeżeli pomogłem podaruj mi "+"

warsteiner
Gość
Wysłany: Pon 26 Lis, 2007   

syksyk napisał/a:
czyli wszystko majaca komorka za 500 zl :| ciezko to widze :| ale moze cos kolo nokii e50 :?

wi-fi nie ma ale telefon jest COOL i za śmieszne pieniądze:
http://allegro.pl/9277_sx...er=t&view=gtext

Amadi
[Usunięty]

Wysłany: Wto 27 Lis, 2007   

Nie, Siemensy odpadaja. Obecnie waham sie juz tylko miedzy Nokiami N73 a N93. A oferte play oczywiscie przejrze :)

vegu
Newbie

znajomy ma N93 jest wielka za to ma juz akcelerator graficzny no i to wi-fi
jestem użytkownikiem noki n73 ale za 500 zł to można pomarzyć ;p
wi-fi nie ma ale do internetu łączę się przez GPRS bez żadnych problemów
stronki w miarę się szybko otwierają ,zawsze możesz poczekać aż pojawi
się na rynku nokia n82 :) ale do 500 zł będzie trzeba dołożyć 3 razy tyle ;d

Sancho
VIP

Zauważyłem że coraz częściej komórki kupowane są pod względem bajerów które posiada, a przecież ma nam to służyć przede wszystkich do komunikowania się :P Ja osobiście polecam którąś wersję komórki z seri Walkman - W800 i wzwyż.

EvVv
Newbie

Wysłany: Pon 03 Gru, 2007   

ja jak już wcześniej napisałam mam SE K800i. Jestem zadowolona mimo tego, że być może ma wyglad męski i jest masywny. *.* z joystickiem się zgadzam. denerwuje mnie. ale SE jest jedna z najlepszych firm produkujących telefony. Mój telefon ma zarąbiste funkcje. o,O nie wiem jeszcze ile trzyma bateria, bo dostałam go na gwiazdkę. Jak na razie wszystko mi pasuje. ;)
Samsungi - bateria jest taka kiepska, ze to masakra. podobno ma prolbemy z zasięgiem -,-' kolezanka anwet czasem sms nie moze wysłać, bo sa jakieś problemy oO`
Nokia - nie lubię Noki. a te całe N95 czy coś to przesada. kto Ci się odwazy wyjśc z taką komórką na ulicę? bo na pewno nie ja. ;>

coyote
User

Wysłany: Sro 12 Gru, 2007   

ello !

Ja posiadam N73 i jestem bardzo zadowolny z tego telefonu. Nie mam z nim zadnych problemow. Fakt do super porecznych moze sie nie zalicza przesiadlem sie z V3 - albo dlatego mi sie tak wydaje :) Mam go juz ponad 7 miesiecy. Co do wifi w telefonie - to musisz sobie odpowiedziec na pytanie jak czesto bedziesz z tego kozystal ? U mnie sa dosc rozbudowane hotspoty a kolega ma e65 i jeszcze ani razu nie kozystal z tej dobroci! a dlaczego ? hmm nie wiem jak w polsce ale u mnie wykupuje sobie pakiet internetowy za smieszna kase i wszedzie mam neta(filmy,skype, wszystko) i nie bawie sie w chodzenie i szukanie sieci wifi

która siec lepsza ...hmm... nie mam pojecia ale jak jestes w AU to bierz "3"
ja place $49 miesiecznie i dostaje $440 na wydzwonienie w tym $120 na miedzynarodowe (bez zadnych dodatkowych oplat- obojetnie czy kom czy stacjonarka)
a teraz wprowadzili jakas nokie w pre-paid ze skype i mozesz dawac przez skype (dzwonic) za friko do innych uzytkownikow skype nawet jak kozystaja ze skype na telefonie !!! no jest jeden limit 4.000 min :D moze nie duzo.... ale kompletnie za darmo i gdzie masz zasieg gsm tam z tego kozystasz :D

pozdro

Amadi
[Usunięty]

Wysłany: Sob 15 Gru, 2007   

vegu napisał/a:
znajomy ma N93 jest wielka za to ma juz akcelerator graficzny no i to wi-fi

Bylbym niezmiernie wdzieczny, jakbys dokladnie wypytal kolege, jak sie u niego sprawuje ten telefon - czy jest zadowolony, czy ma cos do zarzucenia itd

EvVv napisał/a:
ja jak już wcześniej napisałam mam SE K800i.

Niestety - jak juz stwierdzilem wczesniej, SE odpadaja - wymiana joysticka to wydatek rzedu kilkudziesieciu zlotych, a nie usmiecha mi sie wydawanie tyle co jakis czas.

Cytat:

Nokia - nie lubię Noki. a te całe N95 czy coś to przesada. kto Ci się odwazy wyjśc z taką komórką na ulicę? bo na pewno nie ja. ;>

Mozesz wyjsc z obstawa, z czarnym pasem jakiejs sztuki walki albo z pistoletem :P

Sancho napisał/a:
Zauważyłem że coraz częściej komórki kupowane są pod względem bajerów które posiada, a przecież ma nam to służyć przede wszystkich do komunikowania się :P

Tak, bo komorki coraz bardziej przypominaja komputery. Poza tym: Czy internet w komorce to rowniez nie jest komunikacja?

coyote napisał/a:
ello !
Ja posiadam N73 i jestem bardzo zadowolny z tego telefonu. Nie mam z nim zadnych problemow. Fakt do super porecznych moze sie nie zalicza przesiadlem sie z V3 - albo dlatego mi sie tak wydaje :) Mam go juz ponad 7 miesiecy. Co do wifi w telefonie - to musisz sobie odpowiedziec na pytanie jak czesto bedziesz z tego kozystal ?

Tak wlasnie sie waham miedzy N73 a N93 - zaden z nich poreczny nie jest, ale poreczne to obecnie sa chyba tylko telefony z klapka
Wi-Fi bede wykorzystywal tak czesto, jak bedzie okazja - zwlaszcza, ze jak piszesz nizej - kupujesz pakiet za smieszne pieniadze - a w Polsce tak nie ma - za to co jakis czas napotykam "strefe bezplatnego internetu" :)

tomassz 
Newbie

Wysłany: Pią 12 Gru, 2008   

ja mam n73 i jestem bardzo zadowolony chociaz kupilem ja niedawno.potzrebowalem tel z symbianem, z mozliwoscia dogrywania oprogramowania.Co do sieci to Jesli duzo dzwonisz za granice instalujesz sobie oprogramowanie wirtrualnego operatora takiego np jak mo-call i dzwinisz za grosze do 200 krajow, bez zmiany dotychczasowego operatora czy dodatkowej karty sim, bardzo proste ale na sterej noki 3310 tego nie zrobisz:)

pozdrawiam

aXeL X 
Super-mod

Wysłany: Pią 12 Gru, 2008   

kolego - na uncity jest tyle userow dlatego ze kiedys byl warez...
warezu nie ma - nikt tu nie zaglada

dlatego powstalo forum warezowo-dyskusyjne www.seasonone.pl
zapraszam Cie do nas

Odpowiedz do tematu