Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
snowboard
Autor Wiadomość
Riddick87
User

Wysłany: Sob 08 Gru, 2007   snowboard

heja

mam prosbe, jezeli ktos bawi sie w snowboard to niech mi udzieli fachowych porad:)
mam zamiar zakupic sprzet na allegro , a tu deska która zakupie z odrobina szczescia :) czy warto ?? ewentualnie inne ciekawe propozycje do tego , i butki jakie wybierac poniewaz wybor jest spory ;)

dzieki pozdr

bakus
Rekrut

Wysłany: Nie 09 Gru, 2007   

Deskę do czego? Freestyle? Freeride? czy może uniwersalne All Mountain? Napisz trochę więcej szczegółów np. Ile ważysz, ile masz wzrostu i do ilu możesz zainwestować w deskę?

Riddick87
User

hej, no wiec do wydania mam 450 zl tj. decha wiazania i buty , wiem ze nie jest to duza kwota ale jako poczatkujacy nie chce wywalic kasy za cos co moge szybko zniszczyc , i jeszcze nie wiem czy bedzie mi sie jezdzilo:) no wiec wzrost to 182 cm a waga 75 kg, tak wiec decha to cos kolo 150-165 cm mysle , tak wiec czekam na fachowe porady

+ czekaja

bakus
Rekrut

Właśnie jak kupisz lepszą deskę to masz świadomość nawet jako początkujący że jej nie zniszczysz a 450zł to ciężko będzie znaleść samą deske z wiązaniami. Tak więc trzeba szukać jakiś używek. Nie napisałeś jeszcze jaki masz numer buta i jaką deske chcesz (FS, FR czy AM)

Riddick87
User

Wysłany: Pon 10 Gru, 2007   

nr buta 44, a co do deski to mysle ze all mountain i tylko o uzywce mysle , poniewaz tak jak juz pisalem bee zaczynal przygode ze snowboardem i jezeli mnie wciagnie to zainwestuje w lepszy sprzet w nastepnym sezonie jesli nie to duzo nie strace :) deche mysle zakupic na allegro, a tu aukcje ktore obserwuje:

http://www.allegro.pl/ite...per_stanie.html
http://www.allegro.pl/ite...m_snow_pro.html

jezeli mozesz cos doradzic ewentualnie polecic lepsze produkty pisz smialo !! w koncu jestem laikiem :)

bakus
Rekrut

Wysłany: Pon 10 Gru, 2007   

Obie te firmy robią dobre narty ale nie snowboardy. W przypadku tych firm jest to tylko chwyt na kasę. Lepiej poszukaj firm które robią wyłącznie snowboardy. Może takiego Optiona:
http://allegro.pl/item281...anada_bcm_.html
Ciężko coś znaleść jeszcze jak allegro troche zmieniło wygląd :/ :P

Riddick87
User

Wysłany: Sro 19 Gru, 2007   

hej

sorki ale bylem bez neta ;/ dopiero dzisiaj odpalilem :D a co do deski to znalazlem przed chwila fajne forum snowboardowe i rozczajam temat, mimo wszystko wielkie thx za pomoc :ok:

yesterday
Rekrut

Wysłany: Czw 20 Gru, 2007   

POLSPORT ROOOX!!

Odpowiedz do tematu