Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Windows 7 - nie tak szybko
Autor Wiadomość
-=Pawko=- 
Rekrut
:jarosux:

Wysłany: Wto 29 Sty, 2008   Windows 7 - nie tak szybko

Informacje o nadchodzącej premierze kolejnej wersji systemu operacyjnego ze stajni Microsoft, oznaczonego jako Windows 7, okazały się plotką.

Windows 7 miał pojawić się rzekomo już w 2009 roku. Producent zapewnił wszakże, iż pracuje nad kolejną wersją, jednakże znajduje się we wstępnej fazie projektowania, zaś rozwój systemu zajmie firmie z Redmond około trzy lata.

Tak więc najbardziej optymistyczny scenariusz (który raczej się nie sprawdzi, biorąc pod uwagę wcześniejsze temp prac nad Vistą) zakłada, iż Windows 7 pojawi się najszybciej w 2011 roku.

Jeśli rozwój Windows 7 będzie podobny do rozwoju Visty, możemy spodziewać się znacznych opóźnień oraz rezygnacji z wielu funkcji, które w fazie projektowania wydawały się być doskonałymi rozwiązaniami.

„ Better is fight for something than live for nothing ”

Rof
[Usunięty]

Wysłany: Wto 29 Sty, 2008   

Omg :| Byle by go zrobili zanim xp pójdzie w odstawkę przez Vistę :/

elszczepanoo
Rekrut

Ja planuje jeszcze przez kilka lat używać XP... Bo po co mi te wynalazki, w gry nie gram prawie w ogóle, a jak już to klasyki. Sytuacja nie zmieni się nawet po zmianie kompa, po prostu walę Vistę prosto w czarną dyskową dziurę.

IMO podejrzewam, że 7 okaże się takim samym gniotem jak VISTA.

bakus
Rekrut

Słyszałem że do szkoły w mojej miejscowości (nie chodzę do niej) zakupili nowe kompy core 2 duo, 1 gb ramu (wiecej o wnętrzu nic niewiem) oczywiście z Vistą. Kumpel który tam chodzi mówił mi że wogule nic się na nich zrobić nie da, tną, użycie procesora nie spada poniżej 20% :rofl:
Vista "rządzi"

PcMichu
VIP

Wysłany: Sro 30 Sty, 2008   

Co do Visty nie mogę ppowiedzieć niczego złego bo bawiłem się nią jakieś 5 minut :D no może tylko tyle,że jest zrobiona z przesadą postawioną na efekty które przeszkadzają w normalnej pracy a co do W7...hmmm Ja słyszałem ,że do końca 2010 ma powstać system o nazwie kodowej Black...hmm zapomniałem :] cośtam black dla którego technologie są rozwijane od roku 95'tego...tak nie pomyliłem się 95'tego...Czyli jak w95 wychodził oni już pracowali nad technologiami dla tego nowego... Ale aby uciąć odrazu zbędne spekulacje i nic nie wnoszące komentarze mówie...tak tylko słyszałem...tzn, wyczytałem gdzieś

Butch 
User

Wysłany: Sro 06 Lut, 2008   

dosyć namieszali z vista (cholerny śmieć), niech oni już lepiej nic nie robią

elszczepanoo
Rekrut

Niech wydadzą następnego SP do Windows XP.
Albo jak wyniosą jakieś mądrości po lekcji z vistą, to może nowy system będzie dobry. W końcu nowe systemy są potrzebne.

Amadi
[Usunięty]

Nie wiem jak Wy, ale ja caly czas po cichu licze na jakas nowa edycje DOSa ^^
Jesli kiedys bede mial wolny czas i nie bedzie mi sie chcialo w nic grac to przerzuce sie na Linuxa. Ale poki nie mam czasu ani checi na zabawe to pozostaje przy XP...

Odpowiedz do tematu