Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Be kind rewind - jack black, danny glover, mos def...
Autor Wiadomość
helmut 
Moderator

Wysłany: Wto 18 Mar, 2008   Be kind rewind - jack black, danny glover, mos def...

Cytat:
Pewien mężczyzna chce zniszczyć elektrownię, która jak mniema unicestwia mu mózg. Tworzy w tym celu silne pole elektromagnetyczne. Jego plan nie idzie dość dobrze, a przez przypadek pole, które wytworzył niszczy wszystkie kasety wideo w wypożyczalni, w której pracuje jego najlepszy przyjaciel. Martwiąc się, że jego pomyłka może kosztować przyjaciela pracę, postanawia mu pomóc. Tak się składa, że wypożyczalnia ma jednego bardzo lojalnego klienta. To starsza kobieta cierpiąca na demencję, która namiętnie ogląda filmy... Niszczyciel kaset i jego przyjaciel postanawiają z jej pomocą nakręcić raz jeszcze wszystkie filmy, które zostały zniszczone, a które starsza pani miała okazję obejrzeć. Powstaną w ten sposób nowe wersje takich hitów jak "Król Lew", "Godziny szczytu", "Powrót do przyszłości" i "Robocop"...

http://www.bekindmovie.com/

Rof
[Usunięty]

Wysłany: Sro 19 Mar, 2008   

Przeczytałem w temacie Mos Def + film i zebrało mi się na wymioty. Pamiętam "13 Dzielnicę" gdzie był taki beznadziejny, że nawet nieogolony Willis nie pomógł uratować tego filmu.
Jednak gdy przeczytałem o czym to ma być i jeśli Glover będzie tym gościem co chciał zniszczyć tą elektrownię, to zapowiada się coś ciekawego. Na pewno nie będzie wybitne, ale jak to fajnie zrobią, to będzie co oglądać.

Odpowiedz do tematu